Top 10 aplikací, které Češi nejvíce stahují z Google Play: HBO Max i Lidl

HBO Max TOP 10 aplikací Češi google play

Je začátek března, takže se opět mrkneme na žebříček TOP 10 aplikací, které Češi nejvíce stahují z Google Play. Na prvním místě se nachází nová aplikaci HBO Max a vrátil se také Lidl nebo TikTok.

HBO Max

HBO Max je novou službou, která nahrazuje HBO GO. Pokud se chcete o službě dozvědět více informací, určitě mrkněte na náš článek. Jde o vůbec nejstahovanější aplikaci posledních dnů.

HBO Max: Filmy a TV Seriály
HBO Max: Filmy a TV Seriály

Vinted

Vinted je pouze rebrandový VotočVohoz a jedná se o platformu, kde můžete prodávat či nakupovat oblečení, většinou použité. Pokud tedy máte doma značkové věci, které nenosíte, nebo vám jsou malé, nainstalujte si tuto aplikaci, nafoťte oblečení a získejte alespoň pár stovek. Nová aplikace však lidem (alespoň dle recenzí na Google Play) příliš nevyhovuje.

Vinted - Buy and sell clothes
Vinted - Buy and sell clothes

Talking Ben the Dog

Pes Ben je profesorem chemie, který si neustále čte noviny, pije a jí. Vaším úkolem je obtěžovat ho tak dlouho, aby konečně přestal číst a následně si s ním můžete promluvit a dostat ho do jeho laboratoře.

Talking Ben the Dog
Talking Ben the Dog

ČSOB Smart

ČSOB Smart je aplikace mobilního bankovnictví. Přímo z telefonu si navíc lze založit účet Plus Konto. Aplikace prošla navíc kompletním redesignem a je nyní přehlednější.

WhatsApp

Lidé stále hledají nové alternativy ke zmíněnému Messengeru nebo ke klasickým SMS zprávám, které už dnes prostě neletí. Tou nejoblíbenější je WhatsApp (rovněž patří pod Meta), která spojuje lidi pomocí telefonního čísla. Stále častěji ji pro komunikaci využívají i firmy.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

ČSOB Smart klíč

Aplikace ČSOB Smart klíč vám ulehčí přihlašování do aplikace Smart a ověřování plateb. Pokud tak budete chtít ověřit nějakou platbu třeba z internetu, už není nutné tak činit přes SMS kód, ale na vše vám stačí jeden PIN či otisk prstu.

Zásilkovna

Zásilkovna je skvělá aplikace, která usnadňuje život. Nemusíte nic papírovat, vyplňovat nejrůznější formuláře a dokonce ani tisknout štítky. Pomocí mobilní aplikace díky službě Mezi Námi odešlete zásilku takřka okamžitě. Stačí pouze zadat kód, který jste obdrželi od daného e-shopu. Navíc budete díky funkci trackování přesně vědět, kde se vaše zásilka aktuálně nachází. Jakmile bude zásilka připravena, dostanete notifikaci. Sami aplikaci nějaký čas používáme a nemůžeme si ji vynachválit.

George Klíč

Aplikace George klíč je bezpečnější a pohodlnější náhradou přihlašovacích a ověřovacích SMS banky Česká spořitelna. Pro potvrzení přihlášení nebo ověření odchozí úhrady již nevyužívá SMS zprávy telefonního operátora a komunikuje s bankou napřímo.

Lidl Plus

Aplikaci Lidl Plus se očividně daří. Jedná se totiž o vůbec nejstahovanější aplikaci na Google Play. Ta nabídne celou řadu výhod jako jsou exkluzivní slevy pro zákazníky, usnadnění reklamace díky digitálním účtenkám a mnoho dalšího. Navíc lze všechny tyto výhody čerpat ve všech 13 evropských zemích, kde pobočky Lidlu figurují.

Lidl Plus
Lidl Plus

TikTok

Stále populárnější sociální síť TikTok se zaměřuje na krátká videa. Kromě toho, že zde najdeme spoustu zajímavého obsahu (ano, je třeba filtrovat hlouposti) se sem začínají přesouvat i velcí YouTubeři a osobnosti.

TikTok - Opravdu krátká videa
TikTok - Opravdu krátká videa

Jaké zajímavé aplikace stahujete vy?

Zdroj: Google Play

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)