TOPlist

Tom Clancy’s Elite Squad. Nové akční RPG přímo v telefonu

Tom Clancy’s Elite Squad Android hra

Ubisoft během své konference na E3 oznámil vedle Watch Dogs: Legion či nových DLC pro The Division 2 také novou hru na mobilní zařízení. Jmenuje se Tom Clancy’s Elite Squad. Má jít o akční a zároveň plnohodnotné RPG, které svými prvky připomíná „ořezanou“ verzi The Division.

Tom Clancy’s Elite Squad: E3 2019 Mobile Game Announcement Trailer | Ubisoft [NA]

Tom Clancy's Elite Squad: E3 2019 Mobile Game Announcement Trailer | Ubisoft [NA]

Ve hře nebude samozřejmě chybět hlavní hrdina Sam Fischer, a spousta dalších postav, které můžeme znát z předchozích dílů. Z nich si složíme pětičlenný tým, se kterým budeme bojovat buď proti botům nebo proti skutečným hráčům. Hra má dokonce nabídnout i vlastní příběh a dle slov vývojářů by neměl být jen do počtu. Tak se nechme překvapit.

tom clancys elite squad ios android

Hra nabídne netradiční kreslenou grafiku, která vypadá zatím celkem povedeně. Pohled bude ze shora, tedy taktický podobně jako můžeme znát například ze série XCOM. Hra vyjde pro systémy iOS a Android, přesné datum vydání Tom Clancy’s Elite Squad zatím není známo. Pokud chcete, můžete se přihlásit do předběžného přístupu a jako bonus získáte postavu Cole D. Walkera, což je hlavní postava z chystaného Ghost Reconu.

Jak se vám hra líbí?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)