Todoist Premium na více než rok zdarma? Poradíme, jak na to

todoist premium zdarma

Todoist je jedna z nejoblíbenějších a nejlepších služeb pro správu úkolů. Už v základní verzi zdarma toho umí poměrně dost, každopádně až s Premium verzí se otevírají dveře k plnohodnotnému využití funkcí. Normálně za 1 rok Todoist Premium zaplatíte 32 eur, v přepočtu 812 korun. Nyní ale můžete mít prémiovou verzi zdarma. 

Todoist Premium nyní pro každého zdarma 

Hlavní výhoda služby Todoist je v tom, že si ji můžete nainstalovat téměř na každou platformu, a to od telefonů, přes počítače, až po chytré hodinky a webové prohlížeče. Na první pohled vypadá Todoist jednoduše, ale zvládnete díky němu i pokročilou správu úkolů.

How Todoist Premium works

How Todoist Premium works

Stačí se podívat na oficiální stránku služby, kde jsou vypsány všechny funkce od podpory připomínek podle lokace, přes filtry, propojení s kalendáři, emaily až po různé šablony. Todoist se hodí i k metodě GTD, kterou jsme popsali podrobně na našem sesterském webu Muzi.cz. 

K získání prémiového účtu na Todoist není nic potřeba, jen si klasicky registrujete svůj účet, přihlásíte se na stránkách služby a ZDE zadáte kódy. Každý vám přidá 3 měsíce prémiového účtu. Kódy jsou aktivní po omezenou dobu, může se tak stát, že za pár dní již nebudou fungovat. 

Vyzkoušíte si tuto službu pro správu úkolů? 

Zdroj: reddit.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

MacroDroidLogo

MacroDroid – Váš telefon má na víc

Aplikace Jan Dolejš Jan Dolejš
5 min. uložit na později

Komentáře (0)