To se vážně nepovedlo: Xiaomi Mi A3 má problém. Co nefunguje po nejnovější aktualizaci?

xiaomi mi a3 problém dual sim_

Společnost Xiaomi má problém a varuje majitele telefonů Mi A3, aby nestahovali globální aktualizaci firmwaru. Ta totiž znemožňuje používat dvě SIM karty v telefonu. Varování přichází poté, co si začalo stěžovat několik stovek uživatelů. Zajímavější je však důvod, proč se tak vůbec stalo.

Ind Dakshit Shah včera na svůj twitterový účet napsal, že nemůže po nejnovější aktualizaci, která má velikost 1,4 GB volat ani přijímat hovory. Navíc se mu změnil výchozí jazyk na španělštinu. Z toho lze usoudit, že se čínskému gigantovi povedlo dát místo globální verze uživatelům verzi pro Mexiko, respektive operátora Telcel. Ten totiž nabízí Xiaomi Mi A3 bez Dual SIM.

Společnost na fórech Mi Community upozorňuje, aby si uživatelé nestahovali verzi v11.0.3.0.QFQMXTC, která je skutečně určena pro Telcel. Zatím není jasné, jak velký počet zákazníků si aktualizaci stáhnul, ovšem pokud ji máte k dispozici i vy, rozhodně si ji nestahujte.

Měli jste s Xiaomi Mi A3 někdy jiný problém?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)