Tmavý vzhled pro Google Kalendář můžete stahovat. Poradíme vám, jak na to

tmavy vzhled google kalendar

Další Google aplikací s podporou tmavého režimu je Kalendář. Aktivovat si tmavý vzhled může již kdokoliv. Stačí pouze mít poslední dostupnou verzi aplikace. Poradíme vám, odkud ji stáhnout.

Google Kalendář už má tmavý vzhled, stačí poslední verze aplikace

Dobrou zprávou je to, že na rozdíl od Google Keep, není u Kalendáře potřeba čekat na aktivaci na straně serveru. Místo toho stačí stáhnout poslední verzi aplikace. A to například z APKMirror.com a následně ji nainstalovat. Jakmile novou verzi spustíte, tak v nastavení naleznete novou položku – Motivy. Zde si můžete vybrat ze tří různých režimů – světlý, tmavý a automatický přechod na tmavou při aktivním úsporném režimu.

Dobrou zprávou je i to, že samotné widgety také podporují tmavý režim. Co se týče odstínů barvy, tak se nejedná o kompletně černou barvu, ale o různé odstíny šedé. Každopádně je šetrnější na oči než bílé pozadí, pokud máte telefon s OLED panelem, tak ušetříte i trochu baterie.

Google Calendar
Google Calendar

Máte již aktivovaný tmavý vzhled v Google Kalendáři?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)