Tmavý režim už je dostupný ve stabilní verzi Google Chrome. Aktivace je jednoduchá

google chrome tmavy rezim

To, že Google pracuje na tmavém režimu pro Chrome prohlížeč, víme již několik měsíců. V březnu se tmavý režim poprvé objevil v betaverzi prohlížeče. Nyní vyšel Chrome 74 ve stabilní verzi. Jedna z dalších novinek je možnost rychlého překladu.

Google Chrome už můžete mít v tmavém režimu

Pokud jste chtěli mít tmavý režim, museli jste používat nestabilní testovací verze Chrome prohlížeč. S vydáním verze 74 se to mění a tmavý režim se přesunul do hlavní aplikace. Stačí z Google Play stáhnout poslední verzi Chrome. Poté budete muset funkci ručně aktivovat přes Chrome Flags. Pokud si v tom nevíte rady, máme pro vás návod na tmavý režim pro Chrome. Původně byl určen pro betaverzi, nicméně úplně stejně se tmavý režim spouští i ve finální verzi. Případně máme pro vás video návod níže.

Jeden z důvodů, proč se tmavý režim spouští složitějším způsobem je i to, že není stoprocentně připravený. Všimnout si můžete, že u některých stránek se přepíná zpět na klasickou bílou variantu. Každopádně hlavní menu, nastavení i záložky jsou už převedeny do tmavé verze. Další zajímavou novinkou v Chrome 74 je rychlá zkratka pro překlad stránky. V menu nově naleznete tlačítko pro překlad. Aktualizace Chrome 74 je k dispozici přes obchod Play.

Jak zapnout tmavý režim v prohlížeči Chrome – SvětAnroida.cz

Jak zapnout tmavý režim v prohlížeči Chrome - SvětAnroida.cz

Google Chrome: Fast & Secure
Google Chrome: Fast & Secure

Používáte u Chrome tmavý režim?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (29)