Tlačítkový telefon s Androidem v detailním videu. Stačil by vám?

nokia 400 tlačítkový telefon s androidem

Už tomu budou dva roky, co jsme vás informovali o videu, které ukazovalo tlačítkový telefon s Androidem. Google také potvrdil, že pracuje na speciální verzi svého operačního systému, který bude určený právě pro tlačítkové telefony. Od té doby jsme nic oficiálního neslyšeli. Nyní byl však opět spatřen telefon s tímto systémem a tak bychom se jej teoreticky mohli dočkat.

Detailní video odhaluje Nokia 400

Nokia 400, jak je tento telefon označován bude skutečně běžet na Androidu a nové video ukazuje poměrně detailní pohled na celé zařízení. Telefon se na první pohled od běžných tlačítkových mobilů nijak neliší. Můžeme vidět opravdu malý displej, klasickou T9 klávesnici a plastovou konstrukci. Výjimkou je snad jen selfie kamerka, která není u tlačítkových telefonů standardem. Systém je však na poměry těchto telefonů opravdu rozsáhlý a můžeme vidět klasické Android aplikace jako je YouTube, Google Chrome či Google Mapy.

[HCTSW Exclusive] GAFP, an operating system that never come true.

[HCTSW Exclusive] GAFP, an operating system that never come true.

Dle posledních informací jde o Android 8.1 Oreo a telefon disponuje 512 MB RAM. Zatím však nevíme, kdy bude tento telefon oficiálně odhalen.

Dává vám tlačítkový telefon s Androidem smysl?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)