Tivizen Pico Android – TV tuner pro Android

Tivizen-Pico-Android-ico

Chtěli byste sledovat na svém telefonu nebo tabletu televizi? V nabídce Sunnysoftu se objevil zajímavý gadget, který vám to umožní – jmenuje se Tivizen Pico Android a k zařízení se připojuje skrze standardní port microUSB. Jedná se o televizní přijímač, jehož součástí je i anténa, schopný příjmu terestrického digitálního televizního vysílání (DVB-T). Ke sledování TV tedy nebudete potřebovat internetové připojení.

Tuner stačí jednoduše připojit k zařízení a po instalaci aplikace Tivizen Mini for Phone (je zdarma k dispozici v Obchodě Play) můžete sledovat i nahrávat akuálně dostupné televizní kanály v rozlišení 640 x 480 bodů. Samozřejmostí je schopnost práce v celoobrazovkovém režimu, automatické vyhledávání dostupných stanic, správa nalezených programů a podpora elektronického programového průvodce (EPG). Praktickou shledáváme podporu časového posunu, díky které můžete pozastavit a znovu spustit sledovaný pořad.

Podle popisku v Obchodě Play je garantována podpora na zařízeních s Androidem 4.0.3 a novějším, vyjmenovány jsou pak následující modely: Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy Nexus a Samsung Galaxy Note. Podle Sunnysoftu lze kompatibilitu na jiných zařízeních předem ověřit stažením aplikace – pokud bude s vaším zařízením kompatibilní, bude prý fungovat i televize. Sami potvrzují funkčnost na Sony Xperia S, Sony Xperia P a Sony Xperia Ion.

Praktickou ukázku lze vidět na následujícím videu, kde testovali Tivizen Pico Android připojený k Samsungu Galaxy S III.

Galaxy SIII LiveTV with icube Tivizen Pico Android

Galaxy SIII LiveTV with icube Tivizen Pico Android


Vg3z1TAoKMpkfoE6MI86z u8Nv28FvXStPnT9nGcTCVPAKmy6j6YyvdurW6ZQp 19Q=w124
tivizen mini for Phone
icube Corp.
Verze 1.0.2436 (10. 7. 2012)
Velikost 4,4 MB
4.0+


Zdarma

Tivizen Pico Android můžete koupit u Sunnysoftu za 2 499 Kč s DPH.

Zdroj: Tisková zpráva.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)