Oblíbená hra Titan Quest: Legendary Edition je za polovic

Titan Quest Legendary Edition RPG hra akce sleva Google Play

Na Google Play se po pár týdnech objevila za akční cenu velmi zajímavá hra. Jde o mobilní “Legendary Edition” verzi populární akční RPG Titan Quest, která si původně našla fanoušky na PC. Zmíněná edice obsahuje všechna DLC, takže nabízí plnohodnotný zážitek s veškerým obsahem, který je na mobilech k dispozici. V rámci akce je nyní za polovic, tedy za deset dolarů / 199 Kč. Stojí tak aktuální stejně jako standardní verze, která se tedy nyní tolik nevyplatí.

Titan Quest: Legendary Edition
Titan Quest: Legendary Edition

“Tvůj úspěch nebo neúspěch rozhodne o osudu lidí a Olympanů! S vlastním vytvořeným hrdinou prozkoumej tajemné starověké světy Řecka, Egypta, Babylonu a Číny. Dobývej hordy legendárních tvorů a ovládejte různé zbraně a bojová umění: lukostřelbu, boj mečem, nebo používání mocných kouzel! Bojuj s bájnými zvířaty, setkej se s největšími darebáky řecké mytologie, objev nezmapované země severní Evropy, hledej bájné království Atlantis a vydej se na cestu přes západní Středomoří,” láká oficiální popis této mobilní verze slavné hry.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte tip na podobně zábavná mobilní RPG?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)