TOPlist

Legendární Titan Quest nyní seženete na Google Play za pakatel. Jdete do něj?

google play titan quest

Ten, kdo miluje tzv. „diablovky“ zřejmě nemohl minout hru Titan Quest, která je nyní na Google Play ve velké slevě. Jedná se o port hry, která na PC vyšla již v roce 2006. Ovšem vyšla také na konzolích aktuální generace, což podtrhuje, že je o ní stále alespoň nějaký zájem.

Titan Quest na Google Play ve slevě

Na co si budete zvykat je ovládání, ovšem dá se na něj zvyknout a troufáme si tvrdit, že se dá celá hra v pohodě dohrát. V původní hře jste většinou vše ovládali pomocí levého myšítka, což by se dalo lehce konvertovat pro telefony. Vývojáři ale vědí, že by takové ovládání nebylo zrovna ideální a tak je kompletně předěláno. Na obrazovce máte dobře udělané joysticky i ostatní tlačítka jsou poskládaná skvěle.

Titan Quest
Titan Quest

Titan Quest – Android/iOS Gameplay Walkthrough Ep 1

Titan Quest - Android/iOS Gameplay Walkthrough Ep 1

Čeká vás rozmanitý svět, parádní příběh i spousta vedlejších úkolů. Budete procházet mnoha městy, vesnicemi a dalšími lokacemi, kde budete vylepšovat svou zbroj, nakupovat lektvary od obchodníků či prostě pomůžete starci s nějakou maličkostí. Příběh se točí samozřejmě okolo záchrany celého světa, což může znít na dnešní dobu už dosti kýčovitě, ovšem v roce 2006 nebylo takových her zase tolik, takže se rozhodně není čeho bát. Nebudeme vám zde nic prozrazovat, jen to, že příběh je skvělý, stejně jako další herní prvky. A cena? Namísto původních 199,99 Kč vás hra vyjde na směšných 64,99 Kč, což je za takto velkou a kvalitní hru parádní nabídka. Jestliže tedy o víkendu nemáte co na práci, dejte mu šanci. Potěší také fakt, že je hra v češtině, což je u takového typu RPG obzvláště důležité.

Hráli jste někdy hru Titan Quest?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)