TOPlist

Tiskárna štítků do kapsy za pár stovek? Xiaomi nabízí kreativní řešení pro lepší organizaci

Xiaomi
  • Xiaomi představilo novou tiskárnu na štítky Mijia Label Printer
  • Nabízí termální tisk bez inkoustu, personalizaci štítků přes aplikaci Mi Home a kompaktní design
  • Aktuálně je dostupná pouze v Číně za zhruba 400 korun

Xiaomi na trh v poslední době chrlí jeden produkt za druhým a tentokrát se mezi nimi objevila i Mijia Label Printer. Tiskárna štítků, která využívá technologii tepelného tisku bez potřeby inkoustu a navíc za velmi atraktivní cenu.

Mijia Label Printer využívá technologii tepelného tisku, která eliminuje potřebu inkoustu a zajistí vám čistý a hlavně efektivní proces štítkování. Díky svému kompaktnímu 80 × 80 × 31 milimetrů a 134 gramů lehkému designu je tiskárna snadno přenosná a ideální i třeba do kapsy. Ať už budete chtít tisknout doma nebo v kanceláři. Pohání ji integrovaná baterie s kapacitou 1200 mAh.

Xiaomi Mijia label printer

Xiaomi Mijia label printer

Xiaomi nabídne odolné štítky na všechny povrchy

S balením dostanete tři role etiketového papíru, včetně dvou rolí bílých etiket a jedné role průhledných etiket. Všechny jsou odolné proti vodě a dají se přilepit na všechny možné povrchy. Kromě praktického využití nabízí Mijia Label Printer i řadu zábavných funkcí. Kromě tisknutí štítků na všechny věci v domácnosti, vytiskne aktuální datum jedním stiskem, umožní vytvářet vlastní štítky se zkratkami dvojitým klepnutím nebo se zúčastnit loterijní hry trojitým kliknutím.

Ovládání a nastavení tiskárny je možné prostřednictvím mobilní aplikace Mi Home, dostupné pro Android i iOS. Aplikace podporuje široký výběr stylů a obsahu štítků, včetně písmen, čísel a černobílých emotikonů. Tiskárna štítků je zatím k dispozici jen v Číně za 119 juanů, což je necelých 400 Kč a vstoupila na trh teprve 6. prosince, takže si na produkt budeme muset ještě chvíli počkat, jestli vůbec dorazí.

Využíváte v práci nebo doma tiskárny na štítky?

Zdroj: gizmochina

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)