5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #34

tipy z ciny 34

Vítejte u prvního novoročního pokračování oblíbeného seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Také v novém roce 2016 se můžete těšit na jeho pravidelné vydávání a výběr těch nejzajímavějších tipů, které nám do redakce zašlete. Ti nejpilnější z vás navíc budou odměněni některou z šikovných cen.

1) USB kabel, náramek, zapalovač a powerbanka v jednom

Jestliže hledáte zařízení, které vyniká svou všestranností, je tento tip určený právě pro vás. Jedná se totiž o USB kabel, který lze nosit jako náramek a zároveň ho využívat jako zapalovač a powerbanku. Díky těmto funkcím nám tak dokáže ušetřit spoustu místa v našich kapsách. Jestliže se rozhodneme využívat zařízení jako powerbanku, musíme mít na paměti, že kapacita nebude nikterak vysoká (není bohužel uvedena) a hodí se tak spíše pro nouzové řešení, kdy potřebujeme rychle uskutečnit hovor nebo odeslat SMS a baterie je vybitá.

5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Cena: 124 Kč (Tinydeal)

– zaslal David Král (celkově 2 tipy)

2) Mini telefon do kapsy

Následující tip ocení především cestovatelé a aktivní jedinci. Jedná se o mini telefon, který doslova schováte do dlaně. To se hodí především při sportovních aktivitách, při kterých by se mohl náš telefon snadno poškodit nebo by zkrátka překážel. Velkou výhodou tohoto “prcka” je také možnost spárování s telefonem pomocí technologie Bluetooth a následně pomocí něj uskutečňovat hlasové hovory.

Vlastnosti:

 • Kompaktní rozměry
 • Možnost spárování s telefonem pomocí Bluetooth
 • 32 MB interní úložiště
 • Vlastní slot pro SIM kartu
 • Ochrana proti ztrátě
496180_e40c9d4f-4324-438d-a936-4dab954b7c3d

Cena: 554 Kč (Tinydeal)

– zaslal David Král (celkově 2 tipy)

3) Kamera ukrytá v propisce

Následující zařízení může připomenout filmy s agentem 007 v hlavní roli. Jedná se o kameru, která je důmyslně ukrytá v – na první pohled obyčejné – propisce. Vzhledem k rozměrům a především nízké ceně však zřejmě budeme muset přijmout fakt, že kvalita záběru a výstupního obrazu nebude nikterak valná.

Vlastnosti:

 • 3 MPx snímač
 • Podpora Micro SD karet s kapacitou až 8 GB
 • Rozměry 145 x 12, mm
s-l1600

Cena: 125 Kč (Ebay)

– zaslal Tomáš Stříbrný (celkově 1 tip)

4) Šikovná nanopodložka

Čas od času můžeme potřebovat náš telefon nebo tablet někam připevnit. K tomu může skvěle posloužit tato nanopodložka, kterou můžeme nalepit na zadní stranu přístroje. Ten potom lze snadno připevnit takřka na libovolný povrch a ani plochá zeď nebo zrcadlo tak není žádnou překážkou. V případě tabletů je dle výrobce třeba použít podložky dvě vzhledem k vyšší váze zařízení.

Vlastnosti:

 • Přilnavost na nejrůznější povrchy
 • 2 barevné provedení
s-l500

Cena: 201 Kč (Ebay)

– zaslal Tomáš Venclíček (celkově 1 tip)

5) Levná flashka Star Wars

Také jste si při sledování některého z dílů série Star Wars říkali, jaké by to bylo vlastnit svého robota R2D2? Právě takovou možnost nám dává tento stylový flash disk. Ten je ukrytý v těle figurky znázorňující již zmíněného robota. Vedle úložiště pro naše data tak může posloužit také jako zpestření pracovního stolku.

1438310641485-P-2905668

 

Cena: 161 Kč (Gearbest)

– zaslal Ondra Smetánka (celkově 1 tip)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat zboží z čínských obchodů. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

svítící USB kablík

K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace Svět Androida klikněte zde.

Pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 30. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů na čínské zboží vás zaujal nejvíce?

Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)