5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů: vyhlášení soutěže #6

Zboží tipy z číny vyhlášení

Seriál 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů dosáhl již svého 45. dílu, což znamená jediné – odměnit naše čtenáře, kteří se pravidelně zapojují a posílají zajímavé tipy. Kdo vyhrál zajímavé ceny?

Jak funguje náš seriál?

Seriál vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat zboží z čínských obchodů. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co jsme soutěžili?

zboží - svítící USB kablík

Seznam výherců

  1. Aleš Vácha (9 tipů) – Powerbanka 10 000 mAh Xiaomi.

  2. Tomáš Venclíček (7 tipů) – Univerzální Bluetooth ovladač.

  3. Jozef Doliňák (6 tipů) – Oboustranný Micro USB kabel.

Výhercům moc gratulujeme! Jednotliví výherci budou kontaktováni na e-mail.

Další díly přicházejí, soutěžte s námi!

Náš pravidelný seriál nekončí a s novým názvem přichází také nové kolo naší soutěže. Se 46. dílem se tedy všichni znovu postavíme na startovní čáru a budeme začínat s čistým „štítem“. Chcete vyhrát zajímavé ceny? Tak neváhejte a zašlete nám zajímavý tip.

[gravityform id=“43″ title=“true“ description=“true“]

Hlasování z aplikace.

Předchozí díly seriálu

Na jaké zajímavé výrobky z čínských obchodů jste narazili?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)