TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Obaly na řadu Samsung Galaxy S24

tipy-z-ciny-450-aliexpress-obal-pouzdro-samsung-galaxy-s24-ultra

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z čínského tržiště AliExpress. Dnes posloužíme hlavně novým majitelům a majitelkám nedávno představených telefonů řady Samsung Galaxy S24. Pro všechny tři varianty tohoto mobilu jsme našli několik druhů obalů a krytů.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Luxusní koženkové flipové pouzdro s magnetem

Velmi propracované pouzdro, ve kterém se skrývá hned několik funkcí. Telefon je umístěn ve vlastním tenkém obalu, který se pomocí magnetu připíná do většího. V tom jsou k dispozici kapsičky na karty či peníze. I vnitřní obal se dá používat samostatně a díky magnetu je možné ho připínat třeba ke stojánkům.

Cena: 305 Kč

Koženkové flipové pouzdro s peněženkou

Méně luxusní, ale stále velmi stylové a praktické pouzdro, které se taktéž skládá ze dvou kusů. V tomto případě je odnímatelná malá peněženka či dokladovka. Další kapsičky jsou pak případně uvnitř pouzdra.

Cena: 275 Kč

Barevný silikonový obal

Jednoduchá klasika, pokud chcete běžný silikonový obal a přitom se odlišovat barevně. Tuto základní ochranu můžete pořídit v celkem dvanácti různých provedeních.

Cena: 100 Kč

Průhledný obal s MagSafe a ochranou objektivů

Pokud naopak oceníte, když bude obal co nejpraktičtější, ale současně maximálně nenápadný, mohl by vás zaujmout tento. Má na zádech kroužek pro upínání ve stylu MagSafe a současně má i sklíčka, kterými zakryje objektivy fotoaparátů.

Cena: 75 Kč

Obyčejný silikonový obal

Naprosto minimalistické řešení, které slibuje základní ochranu a snaží se být téměř neviditelné. Nad objektivy i displejem obal o kousek vyčnívá, aby je zvládl ochránit i při položení na rovnou plochu.

Cena: 90 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Essager 80W adaptér do auta 195 Kč
Retro mobilní herní konzole 270
Sada šroubováků 265 Kč
50cm LED světlo se senzorem pohybu 130 Kč
USB HUB 8v1 240 Kč
Skládací stojánek pod tablet 110 Kč
Batoh na fotoaparát 245 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Který model z řady Galaxy S24 se vám líbí nejvíc?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)