5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů (letní speciál) #3

tipy z ciny

Týden uběhl jako voda a my si tedy představíme dalších 5 tipů na zboží z Číny, které vám mohou zpříjemnit léto a dovolené. Pojďme na to.

1) Alkohol tester do telefonu

Popíjení na zahrádce či dovolené, i to k letnímu počasí patří. Proto se může hodit alkohol tester, který vám napoví, kolik alkoholu v krvi nyní máte. Tuto šikovnou pomůcku lze připojit k mobilnímu telefonu, ze kterého získá dostatek energie pro svůj chod. Nemusíte tedy řešit žádné baterie. Jedná se ovšem o levné zboží, proto budou naměřené hodnoty spíše orientační, což se ale i tak může hodit.

zboží - alcohol tester

 

Cena: 289 Kč (Aliexpress)

2) Sada univerzálních čoček na fotoaparát

Fotoaparáty v mobilních telefonech dnes dosahují dostatečných kvalit pro pořízení povedených snímků za dobrých světelných podmínek. Co vylepšit schopnosti svého fotoaparátu? Díky univerzální sadě čoček lze velmi levně a snadno přidat například efekt rybího oka, makro či širokoúhlý snímek.

zboží - rybí oko

Cena: 64 Kč (eBay)

3) Skládací bezdrátová klávesnice

Psaní na mobilních telefonech není ani zdaleka tak rychlé a pohodlné jako na plnohodnotné klávesnici. Tu ovšem nelze povětšinou pohodlně nosit s sebou, a tak přichází na řadu výborný kompromis – skládací bezdrátové klávesnice. Ta lze nosit například v batohu a po rozložení nabídne podobné pohodlí jako běžná klávesnice.

zboží - klávesnice

Cena: 472 Kč (eBay)

4) Univerzální kabel pro více zařízení

Vlastníte spoustu různých zařízení a nechcete s sebou pořád nosit kabely zvlášť? Pak vám pomůže další zboží z Číny – univerzální redukce, která nabídne například Micro USB, Mini USB či starší konektory pro Nokie, Samsung a další. Kabel lze použít pouze pro nabíjení.

zboží - kabel

Cena: 26 Kč (eBay)

 

5) Držák otevřené knihy

Čtení knih na pláži patří k oblíbeným činnostem spousty z nás, zavírající se kniha při držení jednou rukou nám ovšem může tyto chvíle nepěkně znepříjemnit. Číňané mají ovšem i na toto pomůcku – šikovný plastový držák. Za cenu 30 Kč se rozhodně jedná o parádní nákup.

zboží - kniha

Cena: 30 Kč (Deal Extreme)

Další díl s vašimi tipy

Pomozte nám tvořit seriál 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů (letní speciál). Narazili jste na nějaké zajímavé zboží z Číny? Podělte se s námi pomocí formuláře. Děkujeme.

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace Svět Androida klikněte zde.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů (letní speciál)

Líbil se vám dnešní výběr 5 zajímavých zboží?

 

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)