TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Elektronika s dodáním do Vánoc

tipy-z-ciny-442-aliexpress-darky-elektro-vanocejpg

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z čínského AliExpressu. Ačkoli se pomalu blížíme k polovině prosince, stále je příležitost na tomto online tržišti nakoupit případně i vánoční dárky. Vybrali jsme pět elektronických produktů, u kterých obchody slibují dodání do pěti či sedmi dní.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Tablet Lenovo XiaoXin Pad 2022 (6/128 GB)

Zástupce stále populárnější čínské značky tabletů, kterou zastřešuje Lenovo. V tomto případě jde o model s procesorem Snapdragon 680, displejem o velikost 10,6 palce a s rozlišením 2 000 x 1 200 pixelů, 7 700mAh baterií, duálními reproduktory či zadním 8MPx fotoaparátem. Běží v něm Android 12. Můžete přiobjednat i pouzdro.

Cena: 4 860 Kč

Joyroom nabíjecí držák na mobil do auta

Potřeboval by některý z vašich blízkých dovybavit auto držákem na mobil, který současně poskytuje i bezdrátové nabíjení. Tento model od Joyroom, jenž má 15W výkon a dá se přichytit jak na sklo, tak i do mřížky větráku, můžete mít doma za pět dní.

Cena: 990 Kč

Nabíjecí adaptér Essager 65W GaN

U nabíjení ještě zůstaneme a zastavíme se u 65W adaptéru od spolehlivé značky Essager. Má na sobě 2x USB-C konektor (každý samostatně zvládne nabíjení o plném výkonu 65 W) a jednu zdířku USB-A (maximálně 60 W samostatně).

Cena: 820 Kč

2din panel Junsun V1

I k vybavení auta se ještě vraťme. Značka Junsun nabízí několik zajímavých modelů 2din „rádií“, se kterými můžete (nebo vámi obdarovaný šťastlivec) nahradit starý panel v mnoha druzích vozu. V tomto případě jde o panel pro dvojkovou Škoda Octavia, ale v nabídce najdete i další varianty. Při výběru si dejte pozor na různé verze a jejich funkce.

Cena: od 1 750 Kč

Bezdrátová sluchátka QCY HT05 MeloBuds

Jedny z nejprodávanějších „špuntů“ na AliExpressu. Nabízejí mimo jiné ANC s potlačením hluku až o 40 dB, šest mikrofonů, konektivitu přes Bluetooth 5.2, transparentní mód, až 30hodinovou výdrž (8 hodin samotná sluchátka), krytí IPX5, kodeky AAC/SBC a klasický frekvenční rozsah 20 Hz – 20 kHz.

Cena: 980 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
LED světlo do kufru auta se senzorem 160 Kč
Sada šroubováků 135
Nylonový řemínek na Xiaomi Mi band 30 Kč
Ochranný rámeček na Samsung Galaxy Watch 90 Kč
Bezkontaktní teploměr 160 Kč
Sluchátka s ušima 200 Kč
Essager Bluetooth AUX adaptér 140 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Kolik už jste pořídili dárků na AliExpressu?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)