TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: ChoiceDay slevy na AliExpressu (pro nejrychlejší)

tipy-z-ciny-463-AliExpress ChoiceDay slevy sleva

Vítejte u dalšího vydání tipů na zajímavé zboží z čínského AliExpressu. Dnešní nabídka bude velmi „horká“, neboť je její platnost hodně časově omezená. ChoiceDay slevy, které na populárním tržišti probíhají, končí dnes v 8:59 našeho času. Pokud se vám tedy některé ze zařízení zalíbí, s jeho objednáváním moc dlouho neotálejte…

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Video klec Ulanzi Lino

Chcete posunou natáčení mobilním telefonem na vyšší úroveň. A už by vám k tomu neposloužil ani obyčejný gimbal, protože potřebujete k telefonu „namašlit“ i příslušenství od dodatečného LED světla po mikrofon? Tak to využijete „klec“. Tato hodně oblíbená od Ulanzi je momentálně za skvělou cenu.

Cena: 1 225 Kč

Venkovní kamera IMOU Cruiser 2

Šikovná exteriérová kamerka, která splňuje pořekadlo „hodně muziky za málo peněz“. Kromě klasických funkcí například i detekuje osoby či vozidla a umí se za nimi otáčet. Má i vlastní světlo, kterým může i plašit nezvané návštěvníky. K dokonalosti jí chybí vlastní solární panel.

Cena: 1 290 Kč

100W GaN nabíjecí adaptér Essager

Silák, který je schopný nejen velmi rychle nabít telefon či tablet (ty, které to snesou), ale napájet například i notebook. Má 2x USB-C a 2x USB-A. Můžete vybírat mezi černou a bílou variantou, jen pozor na správnou koncovku zástrčky.

Cena: 430 Kč

Bezdrátová sluchátka Baseus Bowie D05

Základní verze náhlavních Baseus sluchátek ze série Bowie. Pokud nejste nároční například na ANC, ale dáváte přednost třeba výdrži a nízké latenci, jde o skvělou volbu. Tato velmi lehká a designově jednoduchá sluchátka mají výdrž až 70 hodin přehrávání hudby na jedno nabití.

Cena: 595 Kč

Chytré hodinky HAYLOU Solar Plus RT3

Velmi populární model základních chytrých hodinek již celkem známé čínské značky, které mají jen na AliExpressu na kontě desetitisíce prodaných kusů a skvělé hodnocení. Mezi vlastnosti patří například 1,43″ displej, volání přes Bluetooth, 105 sportovních režimů, vodotěsnost, funkce Always-On, více než stovka ciferníků, měření SpO2, analýza spánku a sedmidenní výdrž.

Cena: 820 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Koženkový řemínek pro Xiaomi Band 135 Kč
Zásuvková kostka 250
Multifunkční kleště 255 Kč
LED světlo se stativem 245 Kč
Stativ Ulanzi MT-11 275 Kč
Brašna na fotoaparát 200 Kč
Essager 20W GaN nabíječka 160 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Stihli jste slevy? Co jste pořídili?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)