TOPlist

Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: hned tři věci pod 200 Kč

xiaomi produkty termostat světlo

Stejně jako každou neděli vám i dnes přinášíme naše pravidelné tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Tentokrát se budeme věnovat hned třem užitečným vychytávkám, které vás nebudou stát více než 200 Kč. Zaujmout ale může i WiFi Termostat či videozvonek.

Xiaomi Automatic Squeezing Toothpaste Device

Nebaví vás každé ráno a večer tlačit pastu ven? Pak můžete vyzkoušet Xiaomi Automatic Squeezing Toothpaste Device, který vám dá přesnou dávku a nenadělá okolo hromadu nepořádku.

Automatic Toothpaste Dispenser

Automatic Toothpaste Dispenser

Cena: 150 Kč

Xiaomi Air Humidifier Aroma Essential Oil Diffuser

Už několikrát jsme si říkali, k čemu je zvlhčovač vzduchu dobrý. Zejména na to, aby pomohl se zvlhčením vzduchu zejména v zimě. Všichni totiž doma topíme a tím jde logicky vlhkost vzduchu rapidně dolů. Dle jedné ze statistik je u většiny domácností vlhkost menší než 20 %, což odpovídá vzduchu v poušti. Xiaomi Air Humidifier Aroma Essential Oil Diffuser tak může být zajímavou a levnou volbou. Navíc může při troše fantazie vypadat jako půllitr s pivem!

Cena: 200 Kč

Xiaomi Night Light Breastfeeding Plug Socket

Xiaomi Night Light Breastfeeding Plug Socket je jednoduchá lampička, kterou můžete zapojit přímo do zásuvky. Může se hodit třeba k posteli.

Cena: 150 Kč

MIJIA Smart WiFi Thermostat

MIJIA Smart WiFi Thermostat je chytrý termostat, který můžete ovládat pomocí mobilní aplikace a na dálku tak korigovat teplotu v domě.

Water Floor Heating Thermostat Smart WIFI Control

Water Floor Heating Thermostat Smart WIFI Control

Cena: 830 Kč

Xiaomi Mijia Xiaobai Eye Camera Doorbell

Pokud hledáte nějaký videozvonek, může být Xiaomi Mijia Xiaobai Eye Camera Doorbell tou správnou volbou. Nabízí kromě jiného také detekci obličejů, noční vidění nebo propojení s aplikací Mijia.

 

Xiaomi LOOCK CatY LSC-Y01 Smart Video Doorbell (unboxing)

Xiaomi LOOCK CatY LSC-Y01 Smart Video Doorbell (unboxing)

Cena: 3 500 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)