Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: Zigbee brána, kouřový alarm a vychytávka do kuchyně

xiaomi produkty zigbee brána světlo mi band 7

Stejně jako každou neděli můžete i dnes počítat s naší nadílkou zajímavých Xiaomi produktů. Na Aliexpressu se konečně objevila globální verze náramku Mi Band 7, mrkneme se ale také na Zigbee bránu nebo kouřový alarm.

Xiaomi Mijia Kitchen Sink Sponges Holder

Pokud stejně jako my při každém nádobí lovíte houbičku na dně dřezu, možná vám pomůže jednoduchá pomůcka Xiaomi Mijia Kitchen Sink Sponges Holder.

Cena: 45 Kč

Xiaomi Smart Band 7 (globální verze)

Minule jsme zde měli čínskou verzi náramku Xiaomi Mi Band 7 a nyní se na Aliexpressu objevila také globální verze, kde se nachází více jazyků. Označuje se jako Xiaomi Smart Band 7 a kromě více jazyků nepřináší oproti té čínské žádné změny.

Xiaomi Band 7 Official Video

Xiaomi Band 7 Official Video

Cena: 1270 Kč

Xiaomi Aqara Hub M1S E1

Xiaomi Aqara Hub M1S E1 Gateway je Zigbee 3.0 brána, pomocí které si můžete propojit další chytré gadgety od značky Aqara. Pokud byste neměli zájem o tyto výrobky, můžete mrknout na některé Lidl věci. Ten má totiž v nabídce hromadu Zigbee produktů.

Cena: 1020 Kč

AQARA Smart Smoke Detector

AQARA Smart Smoke Detector je kouřový alarm, který si můžete snadno propojit s aplikací. Funguje také s HomeKitem od Applu.

Aqara – Smart Smoke Detector – Full review [Xiaomify]

Aqara - Smart Smoke Detector - Full review [Xiaomify]

Cena: 1040 Kč

Xiaomi Mijia LED Corridor Night Light Sensor

Xiaomi Mijia LED Corridor Night Light Sensor je jednoduché světlo, které zastrčíte přímo do zásuvky. Během dne zůstává vypnuté a je vhodné pro osvětlení chodby, ložnice nebo třeba obývacího pokoje, pokud chcete jen ambientní osvětlení.

Xiaomi Mijia Motion Sensor Night Light [Review]

Xiaomi Mijia Motion Sensor Night Light [Review]

Cena: 190 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)