Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: tři věci pod čtyři stovky a nový mobil

tipy xiaomi produkty hrneček kartáček

Stejně jako každou neděli se můžete i dnes těšit na naše tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Tentokrát se mrkneme na levný elektrický sonický kartáček, telefon Redmi Note 12 5G, který lze objednat i do Evropy a třeba také hrníček z nerezové oceli.

Xiaomi Mijia Sonic Electric Toothbrush T100

Xiaomi Mijia Sonic Electric Toothbrush T100 je levný sonický elektrický kartáček, který je dobrou vstupní volbou, pokud jste nikdy žádný jiný sonický kartáček nepoužívali. Pokud byste chtěli něco chytřejšího, můžete se mrknout třeba na firmu Oclean, jejichž produkty jsme pro vás v minulosti recenzi.

Xiaomi Mijia T100 Mi Smart Electric Toothbrush

Xiaomi Mijia T100 Mi Smart Electric Toothbrush

Cena: 320 Kč

Xiaomi Redmi Note 12 5G

Xiaomi Redmi Note 12 5G se sice oficiálně prodává pouze v Číně, ale na Aliexpressu jej seženete nejen s čínskou, ale také s globální ROM. Disponuje 120Hz Super AMOLED displejem, novým čipem Qualcomm Snapdragon 4 Gen1, 48Mpx hlavním snímačem nebo 5000mAh baterií.

Cena: 5 500 Kč

Aqara FP1 Human Presence Sensor

Aqara FP1 Human Presence Sensor dokáže detekovat člověka ve svém okolí a na základě toho vykonat nějakou akci. Funguje na bází Zigbee 3.0 a může se hodit pro automatizaci chytré domácnosti.

Indoor Presence Sensing with Aqara FP1, PIR Motion sensors and Home Assistant

Indoor Presence Sensing with Aqara FP1, PIR Motion sensors and Home Assistant

Cena: 1 400 Kč

Xiaomi Stainless Steel Mug

Máte ve svém okolí nějakého vášnivého fanouška firmy Xiaomi? Xiaomi Stainless Steel Mug je hliník z nerezové oceli, který má na sobě jak logo, tak i nápis této společnosti.

Reivew Xiaomi Mi 400ml Mugs Cups Resistant Hot Cold Usages Tea Coffee Mug Milk Bottle.

Reivew Xiaomi Mi 400ml Mugs Cups Resistant Hot Cold Usages Tea Coffee Mug Milk Bottle.

Cena: 350 Kč

Xiaomi Mijia Bag Polyester Backpack

Xiaomi Mijia Bag Polyester Backpack je levný voděodolný batoh s kapacitou 20 litrů. Může se tedy hodit na menší výlety. Dáte do něj menší laptop, ale také svačinu, něco k pití a třeba náhradní triko.

Cena: 360 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)