Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: levná Android televize a batoh

xiaomi produkty myš batoh televize

Stejně jako každou neděli ani dnes nechybí náš pravidelný seriál tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Dnes se mrkneme na levný batoh, Zigbee ovladač nebo Android TV telku za super peníz.

Xiaomi Mi Backpack 10L

Xiaomi Mi Backpack 10L je malý batoh, do kterého ale pohodlně strčíte laptop, nabíječku, pití, nějakou svačinu a třeba ještě nějaké to triko a kartáček na zuby. Je navíc velmi levný. Sami o něm přemýšlíme jako o alternativě k našemu velkému batohu.

XIAOMI 10 LITER BAGPACK ! BEST PORTABLE BAG !!!

XIAOMI 10 LITER  BAGPACK ! BEST PORTABLE BAG !!!

Cena: 250 Kč

Xiaomi Portable Mouse 2

Xiaomi Portable Mouse 2 je bezdrátová myš s rozlišením od 1200 do 4000 DPI. Zaujmout vás může její tvar, otázkou však je, jak na tom bude ergonomie. K dispozici je ve dvou barevných variantách.

Xiaomi Mi Wireless Mouse REVIEW – Bluetooth & 2.4Ghz – Under $17

Xiaomi Mi Wireless Mouse REVIEW - Bluetooth & 2.4Ghz - Under $17

Cena: 520 Kč

Xiaomi Mi TV P1 32“

Pokud sháníte levnou telku do kuchyně či dětského pokoje, možná vás uspokojí Xiaomi TV P1 32″, která je nyní navíc ve slevě. Nabízí rovněž systém Android TV, takže není problém do ní stáhnout veškeré appky od Netflixu přes Kodi až po Spotify.

Best Budget Android/Smart TV – Xiaomi Mi TV 32 Inches

Best Budget Android/Smart TV - Xiaomi Mi TV 32 Inches

Cena: 4 000 Kč

Xiaomi Mi Pad 5

Xiaomi Pad 5 se sice v našich tipech už objevil, ale nyní je za velmi zajímavé peníze. Tento týden představila firma také Redmi Pad, který je sice o něco levnější, avšak Xiaomi Pad 5 má mnohonásobně lepší výbavu, ať se bavíme o 120Hz displeji, Snapdragonu 860 či reproduktorech.

Xiaomi Pad 5 Review (In-Depth Full Walkthrough)

Xiaomi Pad 5 Review (In-Depth Full Walkthrough)

Cena: 8 600 Kč

Aqara Wireless Mini Switch Zigbee

Aqara Wireless Mini Switch Zigbee je zajímavý automatizační vypínač, který funguje na bázi Zigbee. Pokud si s aplikací řádně vyhrajete a máte i ostatní chytré produkty, můžete si na jedno kliknutí nastavit několik úkonů. Jako příklad můžeme uvést situaci, kdy ráno odcházíte z domu a po stisknutí se vám zhasnou světla, vypnou zásuvky, zatáhnou rolety a otevře se vám třeba garáž.

Aqara Wireless Mini Switch Installation Video

Aqara Wireless Mini Switch Installation Video

Cena: 380 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)