Nudíte se? Máme tipy na nejlepší thriller HBO GO seriály

thriller HBO GO seriály

Poté, co jsme vám přinesli pořádnou nálož těch nejlepších Netflix seriálů jsme se rozhodli, že to stejné uděláme i s konkurenční platformouHBO GO používám přibližně rok a za tu dobu jsem na něm stihl shlédnout několik více či méně známých zajímavých seriálů. Máme pro vás tipy na nejlepší thriller HBO GO seriály, které by vám rozhodně neměli uniknout.

Nejlepší thriller HBO GO seriály

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO GO seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

Devs

Seriál od tvůrců skvělého filmu Ex Machina pojednává o mladé softwarové inženýrce Lily Chanové, která vyšetřuje uzavřenou divizi rozvoje svého zaměstnavatele. Tím je společnost vlastnící několik špičkových technologií se sídlem v Silicon Valley. Ta je totiž údajně zodpovědná za vraždu jejího přítele a Lily se snaží odhalit pravdu. Pro fanoušky sci-fi záležitostí je seriál naprostou povinností.

Devs Season 1 Trailer | Rotten Tomatoes TV

Devs Season 1 Trailer | Rotten Tomatoes TV

Westworld

Co je Westworld? Futuristický zábavní park, kde žijí robotické bytosti. Můžete si zde splnit veškeré vaše touhy ať už je to cokoliv. Dramatický seriál je jakousi temnou odyseou, kde se nám představuje svět, ve kterém se protíná blízká budoucnost s minulostí, se kterou lze manipulovat. Seriál vychází z filmu Michaela Crichtona, kterému se úplně nepovedlo naplnit potenciál, který jeho myšlenka měla. Skvělé herecké výkony, mistrovské zpracování a zajímavá zápletka dělají z toho filmu povinnost pro každého, kdo má rád mysteriózní sci-fi dramata.

Westworld Trailer – CZE

Westworld Trailer - CZE

Outsider

Tento seriál nás velice oslovil a proto nemůže chybět v našem seznamu 5 skvělých HBO GO seriálů #2. Že vám název něco říká? Ano. Jedná se o skutečně o seriálové zpracování bestselleru Stephena Kinga. Jeho příběh pojednává o vraždě jedenáctiletého chlapce Frankieho Petersona, jehož nebohé tělo bylo nalezeno v lesích Georgie. Otec Ralph Peterson, který je velmi neklidný z práce policie se rozhodne, že najme soukromou detektivku Holly Gibneyovou, která má jisté nadpřirozené schopnosti. Doufá, že právě ona bude klíčem k odhalení vraždy milovaného syna.

OUTSIDER – Nový seriál HBO 2019 (CZ) trailer

OUTSIDER - Nový seriál HBO 2019 (CZ) trailer

Temný případ

V seznamu 5 skvělých HBO GO seriálů #2 nesmí chybět Temný případ, nebo-li True Detective což je americký dramatický detektivní seriál, který má celkem 24 epizod. Seriál je vyprávěn pomocí rozhovorů s dvěma detektivy – Rustem Cohlem a Martinem Hartem, kteří se snaží dopadnout sériového vraha v Louisianě. Ta trvá celkem sedmnáct let. V první sérii oba detektivové vzpomínají na rok 1995, kdy byli přiřazeni k velmi záhadné vraždě mladé ženy. Ta byla však uzavřena a údajný vrah byl dopaden. Jak se však později ukáže, příběh zaplouvá až do vod zkorumpovaných politiků, podnikatelů či dealerů drog, kteří mohou mít se vším okolo společného více než se zdá. Kromě toho se postupem času dovídáme, jaký mají oba dva detektivové život a poznáme jejich osobní problémy.

Temný případ

Temný případ

Tak to byl seznam thriller HBO GO seriály, které se vyskytují na této platformě. Pokud jste si však nevybrali (což bychom se celkem divili, pokud jste samozřejmě všechny neviděli), nezoufejte. Máme totiž další tipy na skvělé seriály na HBO GO.

Máte jiné tipy na thriller HBO GO seriály?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)