Pařba na víkend – tipy na Android hry 222 – šípy, kozy a stupidní zombies

android hry hlavni

Jaké Android hry jsme si pro vás v dnešním díle připravili? Nejprve to bude velmi originální Redden, v němž ovládáte kulku, hvězdici a šíp. Následně budete kosit hloupé zombies v Stupid Zombies 3. Ve třetí hře Divide by Sheep prověříte vaše logické uvažování. Předposlední titul – Warhammer 40 000: Space Wolf, potěší všechny fanoušky taktických strategií a karetních her. Na závěr si zahopsáme s kozou ve hře Mountain Goat. To vše v dnešním díle seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry.

Redden

První hrou dnešního dílu Pařby na víkend bude výborná “gameska” Redden, ve které budete ovládat šíp, hvězdici a kulku, a to prostřednictvím natáčení vašeho zařízení nebo virtuálního tlačítka. Úkolem každé mise je likvidace určité osoby, která spadá do příběhové linky hry. Pokud například ovládáte letící šíp, je zapotřebí sledovat okolní větrné podmínky a tedy snažit se letět po větru. V opačném případě se může stát, že váš šíp nedoletí k cíli a vy tak musíte danou misi opakovat. Tuto velmi originální hru zkrátka musíte vyzkoušet.

REDDEN
REDDEN

Stupid Zombies 3

Hloupí zombies se vrací ve třetím pokračování této úspěšné logické střílečky. S hlavním hrdinou musíte střílet takovým způsobem, aby kulka svým odrážením zabila co nejvíce nemrtvých. Ve hře existuje několik typů oživlých mrtvol, které musíte v každém kole vrátit do hrobu. Aby vám likvidace zombies šla od ruky, je nejprve zapotřebí řádně analyzovat daný level a všimnout si okolních předmětů. Sestřelením výbušného barelu například odstraníte několik nepřátel najednou. Hromadnou likvidaci také můžete provést shozením beden či dalších předmětů. Stačí se jen správně kouknout a vypálit. V průběhu misí vás nehoní čas, a proto si každé stisknutí spouště můžete pořádně rozmyslet.

Stupid Zombies 3
Stupid Zombies 3

Divide By Sheep

Divide by Sheep lze zařadit do žánru logických her s velmi příjemným grafickým zpracováním a jednoduchým ovládáním. Ve hře se budete snažit zachránit stáda oveček před utopením, a to jejich naložením na člun. Ve vašem plánu budete čas od času nuceni nějakou tu ovci obětovat, neboť pro přesun do člunu jsou stanoveny pevné počty oveček. Když se na ostrůvku, ze kterého ovce přesouváte, nachází větší množství oveček, musíte s nimi přeskakovat na menší ostrůvky, aby se počet oveček redukoval.

Divide By Sheep - Math Puzzle
Divide By Sheep - Math Puzzle

Warhammer 40 000: Space Wolf

Jak již název předestřel, tato hra je zasazena do světa známé herní série Warhammer 40 000. Space Wolf je tahová strategie zkombinovaná s karetní hrou. Hra nabízí propracovanou kampaň, během níž se utkáte se spoustou nemilosrdných vojáků. Jako u každé jiné tahové strategie, i zde bude záležet na vašich taktických schopnostech. Díky karetnímu systému získáváte motivaci k případným odměnám za odehrání levelů. Jednotlivé karty lze totiž spojovat a vytvářet tak unikátní nástroje zkázy. Warhammer 40 000: Space Wolf vás rozhodně zaujme, a to nejen pro výborné grafické stránce, ale také svou komplexností.

Warhammer 40,000: Space Wolf
Warhammer 40,000: Space Wolf

Mountain Goat

Na závěr zde máme jednu nenáročnou “hopsačku” s kozou v hlavní roli. Prostřednictvím tažení prstu do čtyř směrů se snažíte s vaší kozou vyskákat na vrcholek hory. Během této nebezpečné cesty na vás čekají nejrůznější nástrahy v podobě padajících balvanů, propastí a propadající se půdy. Po cestě vzhůru sbíráte mince, za které lze následně otevírat tajemné bedny, z nichž získáváte bonusy ve formě nových skinů a finančních injekcí. Skinů je ve hře obrovská spousta, a proto tak můžete vyzkoušet i takové zběsilosti, jako například samurajskou kozu, gejša kozu apod.

Mountain Goat Mountain
Mountain Goat Mountain

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Pařba na víkend – tipy na Android hry (video)

Pařba na víkend – tipy na Android hry 222

Pařba na víkend - tipy na Android hry 222

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)