Menu

Pařba na víkend – tipy na Android hry 219 – Hitman, Terminator a další

Po kratší odmlce se Pařba na víkend vrací zpátky a my vám tak přinášíme pětici zábavných Android her. Jako první si představíme hru Hitman: Sniper, ve které budete zabíjet padouchy z delší vzdálenosti. Následuje You Must Build A Boat, v níž se vydáte napříč světem, a vaším hlavním úkolem bude vybudovat loď. Třetím tipem je hra na motivy filmu Terminator: Genisys. Předposlední hrou dnešní Pařby je netradiční Gamebook Lifeline a na závěr zažijete pořádnou akci ve hře Geometry Wars 3: Dimensions. Tyto Android hry si představíme v dnešní Pařbě na víkend s číslem 219.

Hitman: Sniper

Nájemný vrah s označením 47, který má na své hlavě vytetovaný čárový kód, se vrací na Android zařízení, aby dokončil několik dalších kontraktů. Společnost SQUARE ENIX již vydala jednu Hitman hru, ovšem logického rázu. Jedná se samozřejmě o velmi oblíbenou hru Hitman GO. Nový Hitman: Sniper přistupuje k likvidaci lidí zcela odlišným způsobem. Jak už zřejmě název hry napověděl, střílet zde budete ze sniper pušky. Každá z misí obsahuje několik úkolů, včetně toho hlavního – zabití konkrétní osoby. Dílčí mise jsou povětšinou vcelku originální, neboť vás navedou k využívání okolního prostředí ke svému prospěchu. Tak například můžete střelit do aut a tím aktivovat alarm, dále pak třeba vyhodit pojistky a přivolaného bodyguarda dalším výstřelem “usmažit”.

Hitman Sniper
Hitman Sniper
Developer: SQUARE ENIX Ltd
Price: CZK 31.99+

You Must Build A Boat

Budete se divit, když vám řekneme, že cílem této hry je postavit loď? Pravděpodobně nebudete, ale je tomu skutečně tak. You Must Build A Boat je graficky nenáročná blbůstka, ve které se s hlavním hrdinou vydáváte na cestu napříč světem. K vašemu výletování je zapotřebí kvalitní loď, a proto budete probíhat dungeony, kde budete sbírat zlato, bonusy a hlavně pak také nové členy vaší posádky. Plenění dungeonů je primární herní aktivita, jejíž princip můžete znát z mnoha Android her. Cílem bude spojovat jednotlivé symboly, a to takovým způsobem, abyste spojili 3 a více stejných symbolů. Některé symboly slouží pro útok, jiné pro obranu či nasbírání dostatečné síly.

You Must Build A Boat
You Must Build A Boat
Price: CZK 69.99

Terminator Genisys: Revolution

Nový Terminátor právě dochází do kin, a proto je ideální čas si stáhnout stejnojmennou hru, v níž budete s Johnem Connorem kosit stovky robotů z dílen Skynetu. Ve hře se staráte pouze o střelbu, a to s brokovnicemi, samopaly a sniper puškami. Každá ze zbraní navíc disponuje speciální schopností, jako například granátomet či EMP pro vyřazení veškerých jednotek v poměrně širokém akčním rádiu. Kromě T-800 na vás čekají i další zabijáčtí roboti a samozřejmě také bossové. Nedílnou součástí hry je vylepšování výbavy a hlavně také “zkousnutí” free-to-play principů společnosti GLU.

TERMINATOR GENISYS: GUARDIAN
TERMINATOR GENISYS: GUARDIAN
Developer: Glu
Price: Free+

Lifeline

Lifeline je velmi zajímavá hra napsaná Davidem Justusem. V podstatě se jedná o interaktivní příběh, který utváříte vy společně se ztroskotaným astronautem Taylorem. Lifeline je postaven na vzájemné komunikaci a vašem rozhodování. To může mít v lepším případě pozitivní, v opačném negativní dopady na vývoj (život) tajemného Taylora, jehož se snažíte svými příkazy zachránit. Nejzajímavější na celé hře je, že probíhá neustále. Taylorovi například doporučíte, aby se vydal na daleký kopec. Jelikož se nejedná o zrovna krátkou cestu, musíte čekat (klidně i hodiny), než se vám Taylor znova ozve. V praxi jste pak upozorněni push notifikací, na níž můžete přímo z notifikační lišty reagovat.

Lifeline
Lifeline
Developer: 3 Minute Games
Price: CZK 54.99

 Geometry Wars 3: Dimensions

Geometry Wars 3: Dimensions je zábavná gameska z dílen společnosti Activision. Ve hře budete ovládat malou raketku, s níž budete sestřelovat přilétající geometrické tvary. Ty na vás nalétávají v nejrůznějších formacích a mnohdy není úplně jednoduché se jim vyhnout. Vaše “loď” do protivníků střílí automaticky, pokud byste ovšem chtěli mířit manuálně, stačí podržet prst na displeji a určovat jím směr střelby. V každém kole musíte nahrát takové skóre, abyste získali minimálně jednu hvězdu (ocenění). U každé z hvězd se před začátkem levelu dozvíte požadované skóre pro její získání.

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Pařba na víkend – tipy na Android hry (video)

Líbily se vám dnešní Android hry?

 

 

Komentáře

Sheva

Sheva

z aplikace
3.7.2015 6:39

Osobne pro me dnes nic, tento vyber jsem cekal, ale palec nahoru za konecne navraceni patecniho vyberu a hlavne cas publikovani, takove clanky se maji cist po ceste do prace. Jen tak dal

Vlado

Vlado

3.7.2015 7:00

Hooray! Pařba je späť :)
Na tú poslednú hru “Lifeline” som bol zvedavý, o čom to vlastne je. Hláška “Taylor is busy” ma dostala :D ….a pritom taková blbost ;)

pds

3.7.2015 7:46

vídím že máte nový mobil. shield nebol dobrý ? myslím že je lepší než tento malý sony displej…

Krusty

Krusty 0

z aplikace
3.7.2015 11:33

Proto nehraju hry od GLU

mimar48

z aplikace
3.7.2015 11:45

Jo GLU, to jsou řádní vydřiduši. Kdysi jsem se nechal vtáhnout do Frontline Comanda a nějakou korunu jsem do toho nalil. Pak přišla změna telefonu a všechno bylo nenávratně v tahu. A bez nákupů je ta hra nehratelná. Možná to časem nějak vychytali, ale to už mi je jedno, do GLU nedám už ani korunu…

Adam

Adam

3.7.2015 15:59

aplikace a hry jsou zdarma ke stažení zde, http://m.aptoide.com/

SD

SD

3.7.2015 17:49

si myslis ze vsetci ostatny su taky idioti ze si nevedia warez hru stiahnut z netu ? ludia nejsu ako ty :) tak sem nedavaj warez linky, ako na kazdej normalnej diskusnej stranke je to podla mna aj tu zakazane…

ppp

ppp

3.7.2015 22:20

proč máš warez? když už natáčíš takhle veřejně měl bys je aspoň koupit…

Tomi

Tomi

z aplikace
4.7.2015 7:32

Dobrý den Video bylo pěkný.Co to vlastně je za Ten Smartphone od Sony at vím jakej má HW.A výkon.

hroh

6.7.2015 12:16

:-)

pds

11.7.2015 9:41

vidím že tvorcov seriálu nezaujímajú názory nás sledovačov….

Fester

Fester

5.8.2015 6:09

Autor sa trosku sekol, na zaciatku videa na geometry war povie ze hra stoji 153 korun no na konci videa povie ze stoji 146 korun :)

Prave tato hra ma zaujala :))

RSS (komentáře k článku)