Pařba na víkend – tipy na Android hry 211 – hrady, bojovky a zombies

pařba android hry hlavni

Tak jaké Android hry to dnes budou? Jako první si představíme parádní bojovku Stormblades, která čerpá z ověřených principů her Blood and Glory apod. a ty povyšuje na zcela novou úroveň. Následujícím tipem na víkend bude “running” hra, v níž budete unikat hordám nemrtvých – Corridor Z. Třetím tipem je výborná MMO hra Arcanox. Předposlední hrou na víkend je vzdušná střílečka FullBlast a na závěr si ukážeme skvělou gamesku Royal Revolt 2. To vše v dnešním díle seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry 211.

Stormblades

Tato skvělá bojovka může na první pohled působit jako obyčejná kopie her typu BLOOD & GLORY, v níž je bojový systém rozdělený na útok a následně obranu. Stormblades je sice založen na podobném herním principu, souboje jsou ovšem mnohem dynamičtější. Ve hře probíháte (hrdina běží sám) kouzelnými světy, přičemž se před vámi objevují náhodní protivníci. Tažením prstu po displeji můžete protivníky sekat, a to prakticky z jakéhokoliv úhlu. Abyste vykryli protivníkův útok, musíte seknout do jeho zbraně z opačného směru, než útok přichází. Důležitou roli rovněž hraje dvoutapnutí displeje, čímž lze uskakovat a vyhýbat se tak útokům, na které běžný střet zbraní nestačí. Stormblades disponuje výborným grafickým zpracováním a rozhodně vás bude bavit.

Stormblades
Stormblades

Corridor Z

Klasické “running” hry jistě znáte. Věděli jste ale, že existuje i varianta, kde běžíte opačným směrem? Právě takto je situovaná novinka studia Mass Creation. Budete hrát za 3 přeživší, kteří se ocitají ve škole, kde musí utíkat před nemrtvými. Hra je rozdělena do několika misí, v nichž probíháte mezi jednotlivými místnostmi školy. Zombies jsou ve hře mnohem rychlejší než vy, a proto jim do cesty musíte shazovat okolní vybavení školy. Využívat lze i zbraně, jež můžete sbírat ze země. Jelikož ve hře hrajete za 3 hrdiny, musíte s každým zvlášť proběhnout stejnými prostory, abyste mohli pokračovat v kampani.

Corridor Z
Corridor Z

Arcanox

Arcanox kombinuje prvky karetních a strategických MMO her. Úkolem hry bude zvelebovat vaši pevnost za získané zlaťáky. Ty lze ukrást jednak umělé inteligenci ve hře pro jednoho hráče, ale také ostatním hráčům v asynchronním multiplayeru. Při napadání cizích struktur posíláte vaše jednotky do jednotlivých pater. Do každého patra lze umístit libovolný počet karet (jednotek), které se následně začnou probíjet směrem kupředu. Postupem hraní získáváte stále nové jednotky s odlišnými schopnostmi. Herním principům zajišťujícím vítězství se naučíte jedině tak, že poznáte veškeré silné a slabé stránky vašich jednotek a podle toho je budete v boji nasazovat.

Arcanox: Cards vs. Castles
Arcanox: Cards vs. Castles

FullBlast

FullBlast se řadí mezi přímočaré letecké střílečky s jednoduchým ovládáním. Svět napadli mimozemšťané, a proto je zapotřebí jim dát pořádně za vyučenou. Tohoto velmi náročného úkolu se zhostíte právě vy. Budete prolétávat městem posetým mimozemskými protivníky, a to jak v letecké, tak i pozemní formě. Hra nabízí velmi jednoduché ovládání, mnohonásobné vylepšení vašeho zbrojního arzenálu a samozřejmě také obrovské bossy. Jejich zničení často předchází sestřelováním štítů a dalších obranných mechanizmů.

FullBlast
FullBlast

Royal Revolt 2

Tato hra je založena na podobném principu jako Arcanox ze dnešního dílu Pařby na víkend. Taktéž budete spravovat váš hrad a napadat protivníky za účelem získání zlaťáků. V případě Royal Revolt 2 jsou ovšem souboje více propracované, a vy tak můžete ovládáním hlavního hrdiny zvrátit výsledek kola. Pokud budete chtít protivníky okrást o zlato, musíte projít jejich obranou v podobě věží a dalších překážek stojících v cestě. V každém válečném tažení se vám načítají body, za něž dokupujete jednotky. Zpočátku máte k dispozici klasické fightery, později přibudou lučišníci a mnoho dalších. Tato hra vás bezesporu zabaví.

Royal Revolt 2: Tower Defense RTS & Castle Builder
Royal Revolt 2: Tower Defense RTS & Castle Builder

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Video – Android hry

Pařba na víkend – tipy na Android hry 211

Pařba na víkend - tipy na Android hry 211

Zaujala vás v poslední době nějaká kvalitní Android hra? Potom budeme velmi rádi, když nám vyplníte následující formulář. Za vyplnění předem děkujeme :)

Pro hlasování z naší aplikace klikněte zde.

Mohlo by vás zajímat

nejocekvanejsi android hry roku 2020

10 nejočekávanějších Android her v roce 2020

Hry David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (14)