Menu

Pařba na víkend – tipy na Android hry 211 – hrady, bojovky a zombies

Tak jaké Android hry to dnes budou? Jako první si představíme parádní bojovku Stormblades, která čerpá z ověřených principů her Blood and Glory apod. a ty povyšuje na zcela novou úroveň. Následujícím tipem na víkend bude “running” hra, v níž budete unikat hordám nemrtvých – Corridor Z. Třetím tipem je výborná MMO hra Arcanox. Předposlední hrou na víkend je vzdušná střílečka FullBlast a na závěr si ukážeme skvělou gamesku Royal Revolt 2. To vše v dnešním díle seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry 211.

Stormblades

Tato skvělá bojovka může na první pohled působit jako obyčejná kopie her typu BLOOD & GLORY, v níž je bojový systém rozdělený na útok a následně obranu. Stormblades je sice založen na podobném herním principu, souboje jsou ovšem mnohem dynamičtější. Ve hře probíháte (hrdina běží sám) kouzelnými světy, přičemž se před vámi objevují náhodní protivníci. Tažením prstu po displeji můžete protivníky sekat, a to prakticky z jakéhokoliv úhlu. Abyste vykryli protivníkův útok, musíte seknout do jeho zbraně z opačného směru, než útok přichází. Důležitou roli rovněž hraje dvoutapnutí displeje, čímž lze uskakovat a vyhýbat se tak útokům, na které běžný střet zbraní nestačí. Stormblades disponuje výborným grafickým zpracováním a rozhodně vás bude bavit.

Stormblades
Stormblades
Developer: Kiloo
Price: Free+

Corridor Z

Klasické “running” hry jistě znáte. Věděli jste ale, že existuje i varianta, kde běžíte opačným směrem? Právě takto je situovaná novinka studia Mass Creation. Budete hrát za 3 přeživší, kteří se ocitají ve škole, kde musí utíkat před nemrtvými. Hra je rozdělena do několika misí, v nichž probíháte mezi jednotlivými místnostmi školy. Zombies jsou ve hře mnohem rychlejší než vy, a proto jim do cesty musíte shazovat okolní vybavení školy. Využívat lze i zbraně, jež můžete sbírat ze země. Jelikož ve hře hrajete za 3 hrdiny, musíte s každým zvlášť proběhnout stejnými prostory, abyste mohli pokračovat v kampani.

Corridor Z
Corridor Z
Developer: Mass Creation
Price: Free+

Arcanox

Arcanox kombinuje prvky karetních a strategických MMO her. Úkolem hry bude zvelebovat vaši pevnost za získané zlaťáky. Ty lze ukrást jednak umělé inteligenci ve hře pro jednoho hráče, ale také ostatním hráčům v asynchronním multiplayeru. Při napadání cizích struktur posíláte vaše jednotky do jednotlivých pater. Do každého patra lze umístit libovolný počet karet (jednotek), které se následně začnou probíjet směrem kupředu. Postupem hraní získáváte stále nové jednotky s odlišnými schopnostmi. Herním principům zajišťujícím vítězství se naučíte jedině tak, že poznáte veškeré silné a slabé stránky vašich jednotek a podle toho je budete v boji nasazovat.

Arcanox: Cards vs. Castles
Arcanox: Cards vs. Castles

FullBlast

FullBlast se řadí mezi přímočaré letecké střílečky s jednoduchým ovládáním. Svět napadli mimozemšťané, a proto je zapotřebí jim dát pořádně za vyučenou. Tohoto velmi náročného úkolu se zhostíte právě vy. Budete prolétávat městem posetým mimozemskými protivníky, a to jak v letecké, tak i pozemní formě. Hra nabízí velmi jednoduché ovládání, mnohonásobné vylepšení vašeho zbrojního arzenálu a samozřejmě také obrovské bossy. Jejich zničení často předchází sestřelováním štítů a dalších obranných mechanizmů.

FullBlast
FullBlast
Developer: UfoCrashGames
Price: Free+

Royal Revolt 2

Tato hra je založena na podobném principu jako Arcanox ze dnešního dílu Pařby na víkend. Taktéž budete spravovat váš hrad a napadat protivníky za účelem získání zlaťáků. V případě Royal Revolt 2 jsou ovšem souboje více propracované, a vy tak můžete ovládáním hlavního hrdiny zvrátit výsledek kola. Pokud budete chtít protivníky okrást o zlato, musíte projít jejich obranou v podobě věží a dalších překážek stojících v cestě. V každém válečném tažení se vám načítají body, za něž dokupujete jednotky. Zpočátku máte k dispozici klasické fightery, později přibudou lučišníci a mnoho dalších. Tato hra vás bezesporu zabaví.

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Video – Android hry

Zaujala vás v poslední době nějaká kvalitní Android hra? Potom budeme velmi rádi, když nám vyplníte následující formulář. Za vyplnění předem děkujeme :)

Pro hlasování z naší aplikace klikněte zde.

 

Komentáře

Dominik

Dominik

z aplikace
10.4.2015 6:11

Skvělé hry.Dobrý vyběr

Peernikk

Jirka Pernica 0

10.4.2015 8:40

Dominik: Děkujeme

freddy158

z aplikace
10.4.2015 9:11

tentokrat super .. diky

Trent

trent 0

z aplikace
10.4.2015 9:13

Royal revolt 2 je ale už poměrně vousatá hra, někdy ze začátku loňského roku.

R4d3cK

R4d3cK 0

10.4.2015 11:43

Pěknej výběr… Nebyl náhodou stormblades kdysi dávno na iOS? Hrával jsem tam totiž takovouto super hru a nemůžu si na ni vzpomenout

cardi

10.4.2015 12:44

Sorry za mě nic ./

Pavel

Pavel

10.4.2015 15:59

Skoda ze nektery hry nejsou pro Evropu ( zatim)

Treba to to
https://www.easports.com/ufc/features/mobile

uni

uni

10.4.2015 16:10

btw. FullBlast je jen demo (zdarma) a dle hodnocení asi v zásadě tuctová střílečka.

Abstinent

Abstinent

10.4.2015 18:23
Peernikk

Jirka Pernica 0

11.4.2015 9:00

Pavel: Tojo..UFC bych si rád zahrál. Doufám, že jej zpřístupní i pro nás. Hrával jsem to xboxu 360 a byla to neskutečná legrace :)

JohnnyDrama

JohnnyDrama

11.4.2015 12:22

Neznáte nějakou podobnou hru tomu FullBlast ? Něco prostě na ten styl letadlové střílečky z pohledu z vrchu…

kk

kk

11.4.2015 19:21

Zdarte, poraďte nějakou hru na styl diabla, kterou můžu hrát bez připojení k internetu. Zkoušel jsem Spirit Lords a BLOOD & GLORY: IMMORTALS ale obě hry vyžadují internet… předem díky!

Jirka

Jirka

13.4.2015 18:04

JohnnyDrama : Ano, v minulé pařbě tady byla hra GALAXY ZERO, můžu opravdu doporučit je to super hra, plno upgradů, eventů a herní měna se dá lehce získat i bez jakýchkoliv mikrotransakcí pomocí desítek misí každý den, navíc je to úplně bez reklam a zdarma.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.funplus.tf – odkaz na hru

JohnnyDrama

JohnnyDrama

14.4.2015 19:52

Dík Jirko, vyzkouším :)

RSS (komentáře k článku)