Tip na Netflix seriál: Zkuste s vědci zjistit, Jaká je budoucnost

Netflix seriál Jaká je budoucnost The Future Of

“Představte si budoucnost, ve které umělá inteligence dokáže dokonale přeložit zvířecí jazyk a vysvětlit chování našich mazlíčků. Jak to asi chlupáčům změní život?” Tak zní popis první z dvanácti epizod nového seriálu s názvem Jaká je budoucnost, který nově najdeme v nabídce Netlixu.

The Future Of | Official Trailer | Netflix

The Future Of | Official Trailer | Netflix

Každý z tuctu dílů má jiné doprovodné téma, nicméně všechny se točí kolem moderní techniky a etiky spojené s jejím překotným vývojem. Seriál svou tematikou velmi připomíná populární Black Mirror, namísto ucelených fantastických příběhů ale dává prostor expertům v daných oborech. Novinka Jaká je budoucnost (v originále The Future Of) je totiž dokumentem.

Jaká je budoucnost

Novátorský dokumentární seriál, který s pomocí odborníků zkoumá nové a nastupující technologické trendy a zkouší předvídat možnosti revolučních změn. (Netflix)

Na přetřes na Netflixu přijdou mimo jiné genetická vylepšení a části těla vytisknuté na 3D tiskárnách, dovolené ve vesmíru, rozšířená realita nejen v herním segmentu, hledání partnera skrze nositelnou elektroniku nebo využití robotiky ve sportu.

Ve které oblasti vás nejvíce zajímá budoucnost?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)