TikTok už má vlastní aplikaci i pro Android TV. Můžete ji zkusit nainstalovat

TikTok aplikace Android TV

Pozitivně i negativně populární zábavná aplikace TikTok dosahuje další mety. V některých zemích začíná oficiálně fungovat její prostředí pro televizní systémy. Aplikace TikTok je dostupná i pro Android TV a to pro Velkou Británii, Německo a Francii. Další země prý ale mají brzy přibýt. Před několika týdny začala aplikace fungovat také v Samsung televizích se systémem Tizen. Podpora pro Android TV se momentálně týká majitelů televizorů Sony, Hisense, TCL, Skyworth, Sharp, Phillips, Xiaomi, Panasonic a Toshiba ve zmíněných třech zemích.

TikTok for Android TV
TikTok for Android TV

Ti, kteří již mají TikTok účet založený na webu či v aplikaci, uvidí v televizní verzi této platformy obvyklý obsah podle jejich preferencí. Ostatní uživatelé, kteří do této aplikace přihlášení nejsou, uvidí doporučený obsah z dvanácti předvybraných kanálů. K účtu je možné se v televizi jednoduše přihlásit pomocí naskenování QR kódu. Aplikace TikTok je dostupná například i na serveru APK Mirror, takže ji případně můžete zkusit nainstalovat do vaší Android TV “bokem”.

Zkusili jste ji nainstalovat? Spustila se?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)