TOPlist

TicWatch Pro 5 budou konkurencí (nejen) pro Galaxy Watch. Co nabídnou?

Wear OS TicWatch Pro 5

Společnost Mobvoi už nějakou dobu pracuje na další generaci svých chytrých hodinek. Ta poslední byla přitom představena již v roce 2021 (model TicWatch Pro 3 Ultra) a tak je na čase, aby firma vyměnila součástky, přidala některá vylepšení a implementovala novou verzi Wear OS. Nyní se o modelu TicWatch Pro 5 rozpovídal jeden z leakerů.

Leaker Kuba Wojciechowski se sdílel na svém Twitteru informace, které nám prozrazují hned několik novinek. Podělil se navíc také o render, však nic zásadního neprozradil. Podle Wojciechowského bude model TicWatch Pro 5 jedním z prvních, který nabídne čipset Qualcomm Snapdragon W5. Ten americká firma představila již v červenci minulého roku a oproti Snapdragonu Wear 4100+ nabízí až 2x vyšší výkon, což se bude pro nový systém určitě hodit.

Na trhu se tedy pravděpodobně brzy dočkáme hodinek, které pořádně zatopí řadě Galaxy Watch5 od Samsungu. Ostatně právě TicWatch patří vedle jihokorejských modelů k těm nejlepším Wear OS hodinkám na trhu.

Měli jste někdy hodinky od firmy Mobvoi?

Zdroj: XDA

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)