TicWatch Pro 3 přijdou brzo a vydrží až týden na baterii

TicWatch Pro 3 zacatek prodeje

Záchrana pro skomírající platformu Wear OS je na dohled. Záplava nových hodinek s velkou podzimní aktualizací Wear OS a zbrusu novým procesorem už je za dveřmi. TicWatch Pro 3 jsou první hodinky s novým Snapdragonem Wear 4100, který představuje velké zlepšení oproti předchozím generacím. Víme, kdy přijdou na trh a jaké úžasné vlastnosti přinesou.

Britský Amazon zařadil do předprodeje zatím oficiálně neoznámené hodinky TicWatch Pro 3. Datum startu prodeje je stanoveno na 24.září 2020. Začátek prodeje TicWatch Pro 3 bude znamenat velký milník pro celou platformu Wear OS, jelikož se bude jednat o první hodinky poháněné Snapdragonem Wear 4100. Předchozí verze Snapdragon Wear 3100 stále v základu vycházela z již velmi starého čipu pro telefony, který Qualcomm vydal už v roce 2014. Přechod z 28nm výrobního procesu na 12nm u nového procesoru bude tedy znamenat obrovský skok ve schopnostech všech hodinek na platformě Wear OS.

Zdá se, že hodinky budou výrazně tenčí než předchozí model. Potvrzena je také přítomnost senzoru SpO2 pro měření okysličení krve. Nejvíce lákavý bude však bezesporu vylepšený Watch Mode, který přinese až týdenní výdrž na baterii. V tomto režimu zvládala předchozí generace TicWatch Pro jen zobrazovat čas a datum při využití 16 odstínů barev na displeji. Nová generace ale bude umět nesrovnatelně více. Obslouží většinu hlavních funkcí hodinek včetně počítání kroků, měření srdečního tepu a fungovat budou i budíky, připomínky včetně vibračního motoru. Hodinky v tomto módu zvládnou zobrazovat stav baterie, datum i čas, a to vše v režimu displeje 64k barev, což už je celkem plnohodnotné zobrazení (ve srovnání s předchozím použitím 16 barev). Doufejme že začátek prodeje TicWatch Pro 3 odstartuje novou éru platformy Wear OS.

Wear OS by Google Smartwatch
Wear OS by Google Smartwatch

Jaké chytré hodinky preferujete?

Zdroj: Xiaomitoday

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)