Mobvoi ukázalo novou verzi hodinek TicWatch Pro 3. Co je nového?

nové hodinky ticwatch

Společnost Mobvoi uvedla včera na trh vylepšenou verzi hodinek TicWatch Pro 3 GPS, které jsme pro vás před nějakým časem recenzovali. Design a specifikace jsou stejné jako před téměř dvěma lety, ale vylepšení dostala softwarová stránka.

Sportovní verze hodinek TicWatch Pro 3 je venku

Zatímco v původní verzi hodinek se nachází podpora pro 13 různých sportovních režimů, u nové verze Sports je jich více než 100. Zmínit můžeme jízdu na kole, skákání přes švihadlo, plavání či horolezectví. Nechybí ale ani sporty jako je fotbal, rugby, stolní tenis či lyžování. Díky algoritmu TicMotion AI navíc dokáže některé z nich detekovat a tak pokud začnete třeba jezdit na kole, hodinky vám nabídnou, zda chcete tuto aktivitu začít zaznamenávat.

Mimo jiné se díky němu dovíme podrobnější informace o cvičení jako je třeba počet dřepů nebo skoků. Ostatní specifikace zůstávají identické, takže pokud se chcete o hodinkách dozvědět více informací, určitě mrkněte na naší recenzi.

Jaký máte názor na hodinky s Wear OS?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)