TicWatch ukáže nové chytré hodinky s pokročilým měřením srdce

TicWatch X Arty GTH Pro hodinky pozvánka

Společnost Mobvoi začala rozesílat oficiální pozvánky ke sledování představení nových chytrých hodinek TicWatch, které se propojí s novým prostředím Arty. Jak naznačují některé starší úniky, mělo by jít o model GTH Pro. K události dojde první březnový den a těšit se údajně máme na „nový způsob měření zdraví srdce“. Výrobce tedy evidentně hodlá propagovat zejména zdravotnické funkce. Před uvedením nových hodinek o nich chce Mobvoi na sociálních sítích diskutovat, přičemž některým lidem hardwarovou novinku rozdá. Kampaň se ovšem týká jen USA, Austrálie a Nového Zélandu.

Grafický teaser naznačuje, že hodinky budou mít obdélníkový displej a celkově budou připomínat základní model TicWatch GTH. Rozšířené funkce pro monitorování srdeční aktivity nicméně evokuje zajímavý prvek na těle hodinek. Na boku jejich těla je zřetelný senzor, který bude s největší pravděpodobností čekat na přiložení prstu druhé ruky.

Pokročilé analýzy potvrdil také dřívější rozbor Mobvoi aplikace, v jejíchž útrobách se nachází sekce Arty Score. Ta je plná nových funkcí, z nichž některé mají mít i oficiální zdravotnické certifikace.

Kolik tipujete, že budou Mobvoi X Arty stát?

Zdroj: Mobvoi, gaw

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)