This War of Mine je na Google Play ve velké slevě. Dáte hře šanci?

this war of mine google play sleva

Parádní hra This War of Mine je na Google Play ve velké slevě. Hra z prostředí války, která získala nejedno ocenění a získala si srdce většiny hráčů nyní stojí 139,99 Kč. Normálně za ní přitom zaplatíte 309,99 Kč. Port je navíc skvěle odladěný a rozjedete ho na většině telefonů.

This War of Mine je na Google Play ve velké slevě

This War of Mine klade velký důraz na emoce. Ve hře jde totiž o jediné –  přežít válku. Hrajete za civilistu, který musí čelit skutečnosti, že se nachází ve válečném prostředí. Čeká vás tedy pořádná zkouška morálky, kdy se budete muset rozhodnout co kdy a komu ukrást, nebo jak se zachovat. Hra získala několik ocenění a na metacritic si drží skvělé hodnocení 90 ze 100 bodů.

This War of Mine
This War of Mine

This War of Mine – Gameplay Trailer

This War of Mine - Gameplay Trailer

Osobně bych vypíchnul parádní atmosféru, soundtrack (rádiové stanice) a v neposlední řadě někdy opravdu těžké rozhodování. Hru jsem dohrál a prošel jsem jí přibližně za 6 hodin, což není na Android hru úplně málo. Navíc je zde skvělá možnost hru si projít znovu a dělat jiná rozhodnutí.

Hráli jste někdy This War of Mine?

Zdroj: Google Play

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)