ThinkPhone bude odkazovat na slavné laptopy ThinkPad. Jak bude vypadat?

thinkphone

O tom, že společnost Motorola chystá telefon ThinkPhone, který má odkazovat na slavné laptopy ThinkPad jsme vás informovali už v prosinci. Nyní jsme dostali první oficiální pozvánku, která částečně odhaluje design chystané novinky.

S popiskem “Business-grade upgrade” sdílela společnost Motorola na svém Twitteru upoutávku, ve které můžeme vidět část telefonu. Ta potvrzuje jeho název. Na zadní straně se totiž bude pyšnit logo ThinkPhone by Motorola. Počítat můžeme také s hliníkovým rámečkem a červeným zapínacím tlačítkem.

Bohužel jsou to zatím všechny informace, které nám společnost poskytla. Kompletního představení se však dočkáme na veletrhu CES 2023, který začíná už zítra. Mezitím se navíc leaker Evan Blass vytasil s rendery, které sice nejsou oficiální, ale můžeme si alespoň udělat obrázek o tom, jak přibližně bude telefon vypadat.

Máte zkušenosti s ThinkPady od Lenova?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)