Dwayne “The Rock” Johnson představil další vlastní sluchátka

UA Project Rock Over-Ear Training Headphones The Rock sluchátka Under Armour

Herec a fitness ikona Dwayne Johnson neboli “The Rock” poslal na trh “svá” další bezdrátová náhlavní sluchátka. V rámci kolekce Project Rock a po kombinované spolupráci s oděvní společností Under Armour a technologickou firmou JBL se můžeme těšit na nová “UA Project Rock Over-Ear Training Headphones“. Novinka zaujme například až 35hodinovou výdrží, které je schopná i při spuštěném aktivním potlačení okolního hluku (ANC). Po jeho vypnutí jde až o 45 hodin.

Sluchátka, která využívají standard Bluetooth 5.0 a 40mm měniče, mají od JBL mimo jiné i funkci Ambient Aware pro poslech okolí nebo TalkThru mód s automatickým tlumením během řeči. Umějí se spojit s chytrými asistenty a mají i detekci nasazení, podle které se umějí vypínat a zapínat. V případě potřeby se dají připojit i přes jack kabel, který je součástí balení.

Hmotnost pod 300 gramů a měkké náušníky slibují pohodlí i při dlouhém cvičení či jiných aktivitách. Právě do posilovny je přitom novinka konstruovaná. Zatímco starší model z roku 2018 disponoval ochranou IPX7, v případě toho nového se dočkáme IPX4. Cena sluchátek je v oficiálním obchodě 300 dolarů (cca 6 500 Kč) a obsahuje roční předplatné MapMyFitness Premium od Under Armour.

Jaká nejdražší sluchátka jste kdy koupili?

Zdroj: UA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)