Testujeme Xiaomi Redmi Note 7. Na co se máme v recenzi zaměřit?

Xiaomi Redmi Note 7 v redakci testovani

Na začátku dubna se v České republice začíná prodávat Xiaomi Redmi Note 7. Telefon už máme ale nyní s předstihem v redakci a začínáme ho testovat. Ještě předtím, než začneme vydávat články, první pohled a samozřejmě i recenzi. Pokud vás zajímá smartphone Redmi Note 7, tak máte ideální příležitost nám dát vědět, na co se zaměřit, co vás zajímavá apod.

Ovládne Xiaomi Redmi Note 7 opět nižší střední třídu?

O telefonu víme již nějakou tu dobu, představen byl totiž poprvé v Číně již na začátku ledna. Dlouhou dobu vypadalo, že se do Evropy vůbec nepodívá. Obavy se nakonec nepotvrdily a Redmi Note 7 (Heuréka) se již brzy začne prodávat i v Česku. U telefonu můžeme vidět moderní design, má tvrzené sklo Gorilla Glass 5 na přední i zadní straně, rám je pak kovový.

Na přední straně si můžete všimnout minimálních rámečků s malým výřezem, displej má velikost 6,3″. Zadní straně vévodí 48 MPx fotoaparát, který doplňuje sekundární 5 MPx fotoaparát a čtečka otisků prstů. Baterie má kapacitu 4 000 mAh a nechybí ani rychlé nabíjení pomocí Quick Charge 4.0. O výkon stará Snapdragon 660 a 4GB RAM paměť s 64GB úložištěm. Kompletní parametry můžete najít v katalogu níže.

[aps_product_sz id=“546857″]

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Co vás zajímá u telefonu Redmi Note 7?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)