Testujeme Xiaomi Mi 4K Laser Projector. Ptejte se na detaily

testujeme Xiaomi Mi 4K Laser Projector 150

Opět je tu další příležitost se spolupodílet na tvorbě recenze ve Světě Androida. Do redakce nám na testování dorazil zajímavý projektor od Xiaomi. Vlastně ten úplně nejvybavenější a nejdražší, který čínská značka na našem trhu prodává. Kousek s kompletním názvem Xiaomi Mi 4K Laser Projector 150″ představuje prémiový model, který v tomto vysokém rozlišení promítá na stěnu ležíc pod ní a stačí mu přitom jen odstup pár centimetrů. Ze vzdálenosti 14 centimetrů je schopný vytvořit 80″ obraz. Maximální 150″ úhlopříčku nabídne ze vzdálenosti 49 centimetrů.

Pokud byste chtěli o tomto projektoru něco konkrétního vědět, neváhejte napsat svůj dotaz či tip do komentáře. Xiaomi Mi 4K Laser Projector 150″, který se u nás prodává za doporučenou cenu 63 tisíc Kč, má mezi specifikacemi kromě projekčního poměru 0,2:1 například i vestavěné 2x 15W reproduktory, Android TV 9, osmibodovou lichoběžníkovou korekci, svítivost 1 600 lumenů či kontrast 3 000:1. Nechybí kabelové ani Wi-Fi připojení. Disponuje mimo jiné i technologií ALPD 3.0.

Co byste chtěli o tomto Xiaomi projektoru vědět?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)