Video: Palba ořechy či kamenná pračka. Takto prý Redmi testovalo Note 10 Pro

testování odolnosti telefonu Redmi Note 10 Pro video

Zajímalo vás někdy, jak se testuje odolnost mobilních telefonů? Jestli ano, určitě už jste viděli různé záběry s potápěním, prohýbáním zad nebo škrábáním klíčem po displeji. Velmi zajímavá jsou v tomto ohledu například videa, která se v posledních měsících objevují k telefonům s ohebnými displeji. Nicméně ani ty klasické nejsou pozadu, když se to dobře podá. Čínská společnost Xiaomi teď například publikovala poutavé video, které demonstruje testování odolnosti telefonu Redmi Note 10 Pro.

Ve videu, které je ale rozhodně potřeba brát s odstupem a vědomím, že jde spíš o reklamu než záběry z experimentů, se děje dost zajímavých věcí. Na telefon létají tvrdé ořechy, do displeje se pokoušejí vrýt vrtáky i břity a dojde i na “praní”. V rotačním bubnu se nový Redmi mobil objevuje s kameny, mincemi a pak i kovovými šrouby s matkami. Jelikož jde mimo jiné o odkaz na využití technologie Gorilla Glass Victus, výsledek musel být samozřejmě ohromující. Hlavně část s roztočeným vrtákem je ale velmi úsměvná a testování odolnosti telefonu Redmi Note 10 Pro by asi nedopadlo tak vesele.

Co z videa by podle vás telefon reálně zvládl?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)