Testování Android Oreo na Nokia 8 je u konce. Aktualizace brzy vychází

testování android oreo

Společnost HMD Global ukončila testování Android Oreo na telefon Nokia 8. To znamená jediné, vydání stabilní verze pro vlajkový model Nokia je již za rohem. Zařadí se tak například po bok Sony Xperia XZ Premium, kde již aktualizace na Oreo vyšla.

Testování Android Oreo na Nokia 8 se účastnilo více než 2000 uživatelů

O konci testování informoval Juho Sarvikas ze společnosti HMD Global na Twitteru. Připojil k tomu také krátké video s několika zkušenostmi uživatelů z testování Oreo. Bohužel zatím chybí přesná informace, kdy se začne aktualizace uvolňovat, nicméně vzhledem k tomu, že testování šlo evidentně bez větších problémů. tak by to dlouho trvat nemělo.

Ohledně levnějších Nokia telefonů od HMD Global se ještě nemluvilo. U nich stále platí, že by aktualizace na Oreo měla přijít do konce roku 2017. Výjimku tvoří pouze nejlevnější nedávno představená Nokia 2, kde společnost HMD Global informovala neurčitě a řekla, že vyjde brzy.

Nokia 8

Nokia 8

1.0
  • Displej 5.3", 1440 x 2560 pixelů, IPS LCD, 554 ppi
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 835
  • RAM 4GB
  • Fotoaparát 13 MP
  • Baterie 3090 mAh
  • Cena od 9 467 Kč

Vlastníte telefon Nokia 8? Jste spokojení s rychlostí aktualizace?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)