Jak dopadl test odolnosti veganského Oppo Find X2 Pro?

oppo find x2 pro test odolnosti

Oppo Find X2 Pro je nejnovější vlajková loď společnosti a Zack z kanálu JerryRigEverything provedl tradiční test odolnosti. Jak se mu vedlo oproti předchůdci a jak odolný materiál je veganská kůže? Na to se podíváme v dnešním článku.

Displej telefonu chrání Gorilla Glass šesté generace a jak je u tohoto skla obvyklé, škrábance se začínají objevovat u úrovně 6, přitom na úrovni 7 se již jedná o hlubší rýhy. Zabrat pak dostávají také boky a vrchní a spodní strana telefonu. Osobně nás překvapilo, jak dobře se telefon s tímto tradičním mučením vypořádal. Zack se musel opravdu hodně snažit, aby telefon poškodil.

A Vegan Smartphone?! – Oppo Find X2 Pro Durability Test!

A Vegan Smartphone?! - Oppo Find X2 Pro Durability Test!

Na zadní straně pak nalezneme veganskou kůži, která vlastně není kůží. Co se týče odolnosti, dopadlo to poměrně dobře. Pokud budete telefon nosit v kapse s klíči, není v tom žádný problém, s tím si telefon dokáže poradit. Jestliže by vás však napadlo vzít řezák a začít do zadní části telefonu řezat, není to příliš dobrý nápad. To totiž kůže nepřežila. Zack však telefon pochválil a řekl, že si vedl mnohem lépe, než předchozí generace.

Co říkáte na test odolnosti Oppo Find X2 Pro?

Zdroj: YouTube

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)