Věříte Muskovi? Cybertruck prý poslouží jako člun a překoná moře

tesla cybertruck moře

Už příští rok by se měl k prvním zákazníkům dostat futuristický elektromobil Tesla Cybertruck. Původně byl představen již v roce 2019 a k dostání by měl být v různých variantách, které se budou odlišovat dojezdem i výkonem. Ten nejrychlejší by měl zvládat stovku pod tři vteřiny.

Nyní se Elon Musk vyjádřil na Twitteru právě na adresu Cybertrucku, o kterém řekl, že může sloužit jako člun. “Cybetruck bude dostatečně vodotěsný, aby mohl po kratší dobu sloužit jako člun. Může tak překonávat řeky, jezera a v některých případech dokonce i moře”, nechal se slyšet. V tuto chvíli můžeme o tom, co všechno by mohl chystaný elektromobil překonat pouze spekulovat. Musk navíc hned několikrát v historii dokázal, že jeho tvrzení bývají trochu uspěchaná.

Každopádně už teď se nemůžeme dočkat toho, až to začnou první recenzenti zkoušet. Snad to přežijí jak oni, tak i Cybertrucky bez větších úhon.

Poznámka redakce

Tesla a mobilní technologie mají úzkou spojitost. Nejsme totiž pouze Svět Androida, ale také Svět Zítřka. Nejnovější technologie nás baví a Tesle fandíme. Rozhodli jsme se proto vám o této poměrně kuriózní informaci (nejen) na poli elektromobilů napsat.

Jak se vám pozdává tato myšlenka?

Zdroj: cnet, driveteslacanada

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)