Další značka začíná v ČR prodávat 4K telky s Androidem

Tesla Android TV ČR

Na trhu v ČR jsou oficiálně další dvě chytré 4K televize, ve kterých běží operační systém Android TV. Televizory s úhlopříčkami 43 a 55 palců u nás začíná prodávat značka Tesla. Dvojice Tesla Smart UHD TV 43“ a Tesla Smart UHD TV 55“ se přitom technicky liší pouze úhlopříčkou svých 60Hz LED panelů. Obě zařízení jinak shodně nabídnou například technologie HDR10, Dolby Digital či DVB-T/T2/S/S2, přičemž je ovládá Android TV 9.0.

Mezi možnosti konektivity patří například 3× HDMI port, 2× klasické USB-A, Wi-Fi, Bluetooth a také pevné kabelové připojení k síti prostřednictvím konektoru RJ45. Menší model vyjde na 10 490 Kč, ten větší na 13 990 Kč.

Tesla Android TV ČR design

Součástí balení je také dálkový ovladač s možností zadávání hlasových příkazů a současně je možné televizory ovládat i skrze aplikaci Tesla Smart. Nové telky jsou dostupné u vybraných prodejních partnerů. V rámci každého nákupu TV navíc zákazníci mohou po dobu 60 dní zdarma využívat službu Telly TV.

Co říkáte na ceny nových Tesla TV?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)