Televize tenčí než mobil? Přivítejte parádní OLED Xiaomi Mi TV Master 77

xiaomi televize

Společnost Xiaomi před pár dny představila svou novou televizi Xiaomi Mi TV Master 77, který (jak už název napovídá) se může pyšnit velkou 77″ obrazovkou typu OLED se 4K rozlišením a podporou HDR10+. Jedná se o prémiový televizor se skvělým obrazem, zvukem a designem.

Televize Xiaomi Mi TV Master 77 OLED představena

Xiaomi Mi TV Master OLED 77 je označován jako vůbec nejtenčí Xiaomi televize. Jeho tloušťka 8,2 mm je opravdu těžko představitelná. Třeba takový Galaxy S21 Ultra je o 0,7 mm tlustější. Můžeme rovněž počítat se špičkovým jasem 1 000 nitů a samozřejmostí je podpora Dolby Atmos a Dolby Vision IQ.

Nechybí ani podpora technologie UWB, kterou mají i některé telefony Xiaomi a potěší také funkce, díky které lze televizor ovládat přes NFC. Pouhým přiblížením se s telefonem přehrajete obsah přímo na televizi. Televizor v sobě ukrývá hned 9 reproduktorů, které nám dohromady dávají výkon 70 W.

Xiaomi Mi TV Master 77″ OLED

Xiaomi Mi TV Master 77" OLED

Pod kapotou pak tiká čtyřjádrový čipset MediaTek spolu s 8,5 GB RAM a 64GB úložištěm. O internetové připojení se postará Wi-Fi 6 a nechybí samozřejmě Bluetooth 5.0, 3x HDMI 2.1 nebo USB-A. A cena? Ta je v Číně nastavena na 19 999 juanů, což je v přepočtu asi 67 000 korun bez daně. V tuhle chvíli není jasné, zda se Xiaomi Mi TV Master 77 dostane na globální trh.

Jakou televizi máte doma vy?

Zdroj: gizmochina

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)