Televize Kuki přidává divákům desítky kanálů zdarma

Kuki TV nové programy zdarma

Internetová televize Kuki si pro své zákazníky připravila příjemné prázdninové překvapení. Programovou nabídku jednotlivých tarifů rozšířila o desítky TV kanálů, přičemž cena všech tarifů zůstává stále stejná. Na diváky, kteří využívají nejlevnější tarif Kuki S, čeká ještě jedno vylepšení navíc. Mohou nově sledovat pořady 2 až 7 dní zpětně. To bylo doposud možné jen u vyšších tarifů a v případě Kuki S měli zákazníci zpětné zhlédnutí omezené na dobu 24 hodin.

“Nejnižší tarif Kuki S naroste o 14 TV kanálů, celkem jich tedy nabídne už 61. Na bohatý přídavek se mohou těšit i ti, kteří využívají tarify Kuki M a Kuki L. U prvního se povinná nabídka (tedy TV programy, které jsou v rámci tarifu pevně dané) rozšíří o 27 kanálů, u druhého dokonce o 32 kanálů. V rámci Kuki M tak bude nově možné sledovat 76 stanic, v případě Kuki L pak 108 stanic. Cena všech tarifů přitom zůstává beze změny,” popisují pak provozovatelé zmíněné rozšíření počtu kanálů. U tarifů Kuki M a L část kanálů dále spadá do volitelné nabídky.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Kolik máte nyní doma programů v nabídce?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)