Telegram Premium oficiálně oznámen. S jakými funkcemi se počítá?

telegram premium

Před nějakým časem se začalo spekulovat o tom, že Telegram dostane službu Premium, která bude obsahovat několik exkluzivních funkcí. Nyní tuto skutečnost potvrdil CEO společnosti, Pavel Durov. Zmínil se o novinkách ale také naznačil, co čeká uživatele, kteří si novinku nehodlají předplatit.

Telegram Premium vyjde asi na 120 korun

Telegram Premium bude spuštěn ke konci června a to za cenu 5 dolarů, tedy asi 120 Kč. Nabídne několik funkcí, které ocení především uživatelé využívající Telegram jako jednu ze svých hlavních platforem. Dojde k navýšení limitů pro kanály a chaty, nově bude možné uploadovat soubory o velikosti až 4 GB, přičemž stahování nebude omezeno žádnou rychlostí.

Telegram
Telegram

Řeč padla také na reklamy, které mají kompletně zmizet. Do vašeho profilu můžete navíc nově využít až 140 znaků a počítá se také s exkluzivními smajlíky. Jinak se ale dle Durova nemá Telegram pro ty, kteří jej nadále chtějí využívat zdarma měnit, naopak můžeme prý počítat s několika novými funkcemi.

Předplatíte si Telegram Premium?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)