Díky, Marku! Telegram překonal miliardu stažení na Google Play

Telegram miliarda stažení google play

Není tomu tak dávno, co jsme vás informovali o tom, že Telegram získal díky výpadku Facebooku přes 70 milionů nových uživatelů a nyní překročil hranici 1 miliardy stažení na Google Play, což je opravdu skvělý výsledek, když vezmeme v potaz že se touto hranicí pyšní aplikace jako Messenger, WhatsApp ale třeba také Google aplikace nebo populární hry.

Telegram překonal miliardu stažení na Google Play

Telegram má na svědomí vývojář Pavel Durov a první verzi jsme mohli spatřit již v roce 2013. Aplikace je zcela zdarma a umožňuje kromě textových zpráv také odesílání souborů nebo pořádání skupinových videohovorů. navíc je třeba poznamenat, že výsledek na Google Play v sobě samozřejmě nezahrnuje stažení pro jiné systémy jako je iOS, macOS, Windows nebo Linux. Nejvíce jej používají lidé v Rusku a přešla na něj spousta lidí i z ostatních zemí, třeba kvůli změně podmínek používání aplikace WhatsApp.

Telegram
Telegram

Jaký messenger používáte vy?

Zdroj: gizchina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)