Telegram aplikace nabídne 3 nové funkce. Předčí WhatsApp i Facebook Messenger

Telegram aplikace nové funkce živé video

Konkurence je v dnešním digitálním světě stále zuřivější. Platí to také na poli chatovacích aplikací. Nedávno jsme vás informovali o tom, že Google Zprávy dostanou nové funkce, kterými doženou ostatní. Nyní je to však aplikace Telegram, která díky chystané aktualizaci dostane 3 nové funkce. Předčí tak i velikány jakými jsou WhatsApp nebo Facebook Messenger.

Telegram aplikace nabídne 3 nové funkce

Díky veřejnému beta testování Telegramu máme dobrý přehled o tom, co nás čeká. První super novinkou bude sdílení obrazovky telefonu. Využití této funkce bude bezesporu široké, ať už v okruhu vašich známých či na korporátní úrovni.

Telegram
Telegram

V beta testování se objevil také živý video přenos. Ten můžete, stejně jako předchozí vychytávku, zahájit kdokoliv během skupinového hovoru.

Poslední novinka se pak týká vzhledu. Nově bude možné nastavit tzv. gradientní design chatu. Co to znamená v praxi? V nastavení Telegramu si vyberete několik barev a jak budou zprávy v chatu přibývat, bude se postupně měnit jejich odstín.

Není prozatím jisté, kdy beta testování všech nových funkcí skončí, ale můžeme s jistotou říct, že se bude jednat o jednu z větších aktualizací. Jakmile se objeví novinky v plné verzi, budeme vás informovat.

Které další funkce byste ocenili?

Zdroj: Android Police

Miroslav Selz
O Autorovi - Miroslav Selz

Technologický nadšenec, který od Applu "přesedlal" do světa Androida. Ve volném čase rád píše, cvičí, zpívá, zajímá se o zdravý životní styl a využití mobilních… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)