Aplikace Google Zprávy dostane 2 nové funkce. Stáhne tak náskok WhatsAppu a Telegramu

Aplikace Google Zprávy

Aplikace Google Zprávy možná nemá tak rozsáhlou uživatelskou základnu jako jiné komunikační aplikace, nicméně společnost Google usilovně pracuje na nápravě. Vypadá to totiž, že se uživatelé dočkají dvou dosti užitečných funkcí, které populární WhatsApp nebo Telegram už nějakou dobu mají.

První z již zmiňovaných vychytávek je připínání důležitých konverzací na začátek jejich seznamu. To se hodí pokud chatujete s velkým množství lidí a nechcete, aby se vám důležité konverzace ztratili mezi ostatními. Takto připnout by mělo být umožněno až tři chaty.

Další funkce, kterou Google přidá do své komunikační platformy, souvisí s již zmiňovaným připínáním konverzací. Umožněno totiž bude také označování jednotlivých zpráv, ty se pak navíc zviditelní hvězdičkou. Rovněž je bude možné najít skrz vyhledávací lištu a s největší pravděpodobností také dostanou svou vlastní sekci v menu aplikace.

Messages by Google
Messages by Google

Chystané novinky opět odhalili uživatelé XDA fóra v instalačním souboru aplikace Google Zprávy. Není však prozatím jasné, kdy se nové funkce dostanou do ostrého provozu. Nicméně už nyní mohou vlastníci chatovací aplikace z dílny Googlu nově používat aktualizovaný nástroj pro výběr smajlíků a GIFů nebo třízení konverzací do kategorií.

Jaká kritéria jsou pro vás důležitá pro výběr chatovací aplikace?

Zdroj: Android Police

Miroslav Selz
O Autorovi - Miroslav Selz

Technologický nadšenec, který od Applu "přesedlal" do světa Androida. Ve volném čase rád píše, cvičí, zpívá, zajímá se o zdravý životní styl a využití mobilních… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)