Telefony LG G Flex 2 a LG Vu 4 přijdou ve druhém pololetí 2014

lg_g_flex_ico

Nejen “gé trojkou” žije jihokorejský výrobce elektroniky LG. Korejci se rozhodli na tiskové konferenci v Soulu podělit o své plány do budoucnosti, ze kterých vyplývá, že po modelu G3 můžeme očekávat nástupce zakřiveného modelu LG G Flex, a to ve druhé polovině tohoto roku. Starší zvěsti přitom tvrdily, že LG G Flex 2 se dočkáme nejdříve v prvním čtvrtletí 2015. Původní LG G Flex byl jedním z prvních zařízení, která využívají flexibilní technologii displeje umožňující zakřivení obrazovky. LG G Flex 2 by ve blíže nespecifikovaném směru měl přijít s další jedinečností.

Tisková konference LG v Soulu Tisková konference LG v Soulu

Spolu s tímto netradičním telefonem můžeme očekávat také další novinku – LG Vu 4. Třetí generace byla představena v září loňského roku a byla koncipována jako konkurent Samsungu Galaxy Note 3. Zdá se, že i příští verze tohoto smartphonu bude vyzyvatelem phabletu od Samsungu.

Co se týká technických specifikací, ty jsou zatím ve stádiu spekulací a dohadů, nicméně s určitou jistotou můžeme tvrdit, že LG G Flex 2 bude mít obrazovku s rozlišením Full HD (1080 x 1920 obrazových bodů). Připomeňme, že první telefon “zakřivené série” měl 6″ OLED displej s rozlišením HD (720 x 1280 obrazových bodů) a jemností 245 ppi. LG Vu 4 naváže na generaci, která měla poměr stran obrazovky 4:3, přijde ale s výrazně vylepšeným hardwarem.

Zdroje: Mobil Telefon, AndroidSPIN, Android Central, ITToday.co.kr, Phone Arena, G4Games.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)