Telefon Vernee Thor: Střední třída, čtečka otisků prstů a velká baterie za $130

LB7A9975-副本

O značce Vernee se poslední dobou mluví opravdu hodně a je k tomu důvod. Připravila telefony, které mají opravdu skvělé specifikace a cenovku, kterou byste čekali na telefonu o třídu nižším. Už Vernee Apollo, high-endový model se 6 GB RAM, způsobil velké haló, zejména po uveřejnění své ceny. Už v prvním článku jsme psali, že Vernee chystá i model střední třídy, který by měl být určen pro širší pole uživatelů. Zatím nebyl představen oficiálně, ale unikly chystané specifikace, obrázky a dokonce i video, v němž Vernee porovnává displej u modelů iPhone 6s a Thor, z něhož jako vítěz vychází chystaný model.

Skvělá výbava doplněná o aplikaci Uber

Zatímco model Apollo patří mezi phablety, Thor bude spadat mezi průměrně velké telefony. Nabídne 5palcový HD displej sd 2,5 D zakřivením po stranách. Mezi pětipalcovými telefony se nebude jednat o žádného drobečka, jeho rozměry jsou úměrné ceně průměrné, přesné hodnoty bohužel zatím známy nejsou. Pod displejem najdeme kapacitní tlačítka, která nemají přesné označení. Velká bude baterie, jež bude mít kapacitu 2800 mAh a podporu rychlého nabíjení proudem 2A a napětím 5 V, ale jako konektor slouží starší MicroUSB. Procesorem se stane MediaTek MT6753, jenž podporuje důležité LTE frekvence, ale o těch v telefonu zatím nejsou žádné oficiální zprávy. RAM velká 3 GB doplní 16GB interní úložiště, podpora MicroSD karet zmíněna nebyla, ale většina čínských telefonů jí disponuje. Hlavní fotoaparát nabídne 13 Mpx, sekundární 5 Mpx, na zádech se bude nalézat i čtečka otisků prstů. Co dělá tento model zajímavým, je předinstalovaná aplikace Uber. Posledním známým prvkem výbavy je čistý Android Marshmallow.

Nízká cena a brzká dostupnost

Model Thor by se měl začít prodávat už v dubnu za cenu $130 (3 200 Kč). Konkurenční Xiaomi Redmi 3 Pro se s podobnou výbavou a větší baterkou (4100 mAh) bude prodávat za $150 (3 700 Kč).

Dali byste $130 za model střední třídy od neznámé značky?

Zdroj: GizChina.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)