TOPlist

Telefon Redmi K30 bude připomínat Galaxy S10+. Xiaomi chystá i podporu 5G sítí

xiaomi redmi k30 prustrel

Řada telefonů Redmi K20 (Mi 9T v Evropě) nabízí skvěle vybavené telefony za velmi dobrou cenu. Nedávno jsme se v recenzi podívali na model Xiaomi Mi 9T Pro a čínská společnost již chystá pokračování. Šéf společnosti Lu Weibing potvrdil, že Redmi K30 bude mít duální selfie kameru v průstřelu a zároveň bude podporovat i 5G sítě.

Xiaomi Redmi K30 nebude nejlevnější 5G telefon na trhu

Novinky ohledně chystaného telefonu Redmi K30 zveřejnil Lu Weibing během představování Redmi 8 v Číně. Čínská společnost ještě telefon s průstřelem nemá, podle vyjádření šéfa bude Redmi K30 tím prvním. A to rovnou se dvěma fotoaparáty. Umístěné budou v pravém horním rohu, díky tomu tak může přední strana připomínat Samsung Galaxy S10+. Je to zajímavé řešení, obzvlášť když současná řada K20 má vysunovací selfie kameru.

Telefon bude podporovat i 5G sítě, zároveň ale bude samozřejmě fungovat se 4G sítěmi, které jsou v současné době nejrozšířenější. Pokud jde o cenu telefonu, tak přesná čísla šéf společnosti neprozradil, nicméně mluvil o tom, že Redmi K30 nebude nejlevnější 5G telefon na trhu. To může být pro některé zklamáním, protože řada Redmi se vždy soustředila na co nejnižší cenu.

Je podle vás lepší průstřel v displeji, nebo vysunovací selfie kamera?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)